skip to Main Content

Logo outletu Fashion Arena ŠtěrboholyOutlet Štěrboholy umístěný na stejném místě v Praze se celým jménem nazývá Fashion Arena – Outlet Center. Najdete tu zboží spousty světových značek s cenami o 30 – 70 % menších než v běžných obchodech. Fashion Arena v pražských Štěrboholích byla otevřena 15. listopadu 2007.

Fashion Arena (či Outlet Štěrboholy, pokud chcete) se nachází na strategickém místě na křižovatce ulice Průmyslová a Štěrboholská spojka, přímo naproti Europarku Štěrboholy. V outletu ve Štěrboholích se nachází několik desítek obchodů domácích i tuzemských značek a kromě toho také restaurace a jiná potřebná zařízení (např. dětská hřiště).Značky a firmy, které najdete v outletu Štěrboholy

Amnesia, Blažek, Bushman, Egisto, Factory Mariella Burani, Gardeur, GANT, GAS, Jerem, Jet Set, Lee Wrangler, Levi Strauss & Co., Mango Outlet, Mexx, OP Prostějov Profashion, Park Avenue, Pepe Jeans London, Pietro Filipi, Retro, Sarar, Think Pink, Tornado, Adidas, Alpine Prom Arawara, Dream, Ecko Unltd., Hi-Tec, Nike Factory Store, Puma, Reebok, Umbro, Walk Outlet, Atlantic, Bepon, Calzedonia Outlet Intimissimi, Skiny – Schiesser, Converse, Ecco, Marc Picard, Salamander, Samsonite, Visto Footwear.

Otevírací doba

Foto outletu Fashion Arena ŠtěrboholyDenně od 10 do 21 hodin.

Adresa Fashion Arena – Outlet Štěrboholy, Praha

Fashion Arena Outlet Center
Průmyslová, Praha 10 – Štěrboholy

Jak se do outletu Štěrboholy dostanete

Fashion Arena je na Průmyslové ulici, v těsné blízkosti křižovatky Průmyslová – Černokostelecká a u sjezdu z Jižní spojky na ulici Průmyslovou.

Autem:
Z Jižní spojky: sjezd na Průmyslovou, směr Hloubětín (Teplice). Fashion Arena Outlet Center najdete přímo na křižovatce Štěrboholské radiály a Průmyslové ulice.

Metrem:
Stanice metra Depo Hostivař (trasa A). Z nástupiště E jede každých 30 minut autobus Fashion Arena (zdarma). Jen 8 minut jízdy.

Autobusem MHD:
Nejbližší zastávky – Spalovna Malešice, Stavoservis, Na Homoli (cca 5 minut chůze).

Tramvaj:
Nejbližší zastávka – Na Homoli (cca 10 minut chůze).

Autobus Fashion Arena
Autobus Fashion Arena odjíždí každých 30 minut ze stanice metra Depo Hostivař (trasa A), nástupiště E. Jízda trvá pouhých 8 minut. Po nákupech vás autobus pohodlně zavede zpět na stanici metra.

Back To Top