skip to Main Content

Logo Calzedonia Plavky CalzedoniaV dnešní době má Calzedonia po světě více nez 1 200 obchodů a její popularita stále roste. Úspěch této značky se odráží také v jejím obratu, za posledních deset let vzrostl na 772 milionů euro.

Oblečení značky Calzedonia je určené jak pro mladé lidi, děti, tak i pro střední generaci mužů a žen. Kolekce jsou navrhovány italskými návrháři, kteří vždy vědí, co je v dané sezóně in. Modely Calzedonii jsou komfortní, kvalitní a dokonale střižené. Calzedonia nabízí vskutku široký sortiment produktů za přijatelné ceny. Obchody Calzedonia u nás najdete například v Praze v Centru Chodov a v Obchodním centru Letňany nebo v Brně v Galerii Vaňkovka.Plavky Calzedonia

Calzedonia plavky

Calzedonia navrhuje plavky jednodílné, dvoudílné, sexy, sportovní, jednobarevné, pestrobarevné, vzorované, v přírodních odstínech, s hippie motivy jako například s batikou, s potisky, s nápisy, zlaté, stříbrné atd.

Plavky Calzedonia

Calzedonia silonky, podkolenky a punčochy

Silonky, podkolenky a punčochy značky Calzedonia jsou vyráběny v nejrůznějších barvách a odstínech – od klasických tělových, černých, šedých, bílých až po křiklavé barvy. Můžete si rovněž vybrat mezi nejrůznějšími vzory, složením, síťovanými, strukturovanými atd.

Plavky Calzedonia

Obchody a prodejny

V České republice je hned několik obchodů značky Calzedonia. Zkuste zamířit do nejbližšího obchodního či nákupního centra a třeba uspějete. Pokud preferujete e-shop, budeme vás muset zklamat. Zatím e-shop Calzedonia neexistuje – zboží se neprodává online.

2 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top