skip to Main Content

EXE Unltd.

EXE Unltd.
Logo EXE Unltd.EXE Unltd. (příp. EXE Jeans) je jednou z mála českých a dynamicky se rozvíjejících oděvních značek. Působí v oblasti výroby streetového a jeansového oblečení a existuje od roku 1999. Značka EXE je kvalitní móda určená zejména pro mladé lidi a současně i pro každého, kdo jde s módu, ale zároveň je pro něj důležité pohodlí. Obchody EXE nabízejí široký sortiment jeansů, bund, mikin, trik, košil a doplňků jako například kšiltovek, batohů, brýlí, klíčenek atd. Firma také uvedla na trh vlastní energetický nápoj EXE Energy Drink, který je možné zakoupit ve všech obchodech
EXE.

EXE Jeans

Strategie EXE Unltd.

Kolem 70% výroby je produkováno v zahraničí, zbývající část v České republice. Nápadité a pohodlné kolekce tvoří mladý návrhářský tým, pohrávající si se styly, střihy, barvami a detaily jednotlivých modelů. Firma se zaměřuje na provoz vlastních maloobchodních prodejen EXE. EXE JeansV současnosti těchto značkových prodejen existuje již 40 a najdete je převážně v nákupních centrech po celé ČR. Značka EXE provozuje také velkoobchodní činnost a několik franchisingových prodejen. Na podzim 2009 zahajuje rovněž distribuci na Slovensko a Polsko.

EXE Jeans neboli EXE džíny

Značka EXE navrhuje široké kolekce pánských i dámských džínů. Nabízí mnoho moderních střihů, barev, klasické i upravené délky. Současné módní trendy dávají prostor téměř všem střihům džínů – úzkým rourám, širokým nohavicím, zvonům, bokovkám, s vysokým pasem a ani v barvám se meze nekladou – a tak neváhejte a zajděte si vybrat svoje vysněné džíny právě do EXE nebo navštivte některý EXE Jeans e-shop.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top