skip to Main Content

Tommy Hilfiger eshopTommy Hilfiger je jednou z nejproslulejších lifestyle značek na světě. Zaměřuje se na klasické americké oblečení a doplňky a funguje již více než 20 let. Značka Tommy Hilfiger zaručuje vysokou kvalitu a je určena a zároveň nejvíce oblíbena mezi zákazníky ve věku pětadvaceti až pětačtyřiceti lety. Je vůdčí osobností mezi pánskou módou.

Co nám Tommy Hilfiger nabízí?

Hodinky Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger nám nabízí širokou škálu zboží od hodinek, jak v dámských tak v pánských variantách, dále proslulé parfémy, džíny a mnohé další oděvy. Přestože se proslavil pánským oblečením, nabízí dnes oděvy jak v pánském, tak v dámském a dětském provedení.Něco málo o zakladateli

Tommy Hilfiger, jehož jméno nese celá firma se narodil v roce 1969 v New Yorku. Jako mladík jezdil Tommy Hilfiger autobusem z města Elmira, kde bydlel s rodiči do New York City, aby zde nakupoval své milované džíny. Zejména zvonové, které tehdy přicházely do módy. Doma je upravil podle svého vkusu, dodal jim tak šmrnc a originalitu a podával je pro začátek svým přátelům a známým. Sám říká, že chtěl dostat, do té jejich díry a později do všech amerických předměstí módu z New Yorku a Londýna.

Svou kariéru módního návrháře začal se 150 dolary v kapse a s 20 páry džínsů, jimiž se proslavil. Jeho výrobky šly velmi rychle na odbyt a klienti si jeho zboží zamilovali pro jeho originalitu a kvalitu v jednom. Brzy si tak mohl otevřít vlastní obchod. Jeho modely přesně představovaly díru na trhu, dával lidem přesně to, co chtěli a dosud neměli. Pohodlné a moderní oblečení. V roce 1984 předvedl Tommy Hilfiger světu svou první kolekci a stala se hned světovou špičkou mezi pánskou módou.

Parfémy jsou vášnivé a smyslné

Dámské parfémy Vám poskytnou krásnou a smyslnou vůni. Květinové i orientální parfémy a kolínské vody Tommy Hilfiger jsou plné polních květin, čerstvých jako ranní rosa na jarní rozkvetlé louce. Z dámských parfémů bych doporučila zejména Tommy Girl. Pro muže je zde Freedom for Him – neboli v překladu „Svoboda pro něj“. Zasáhne vás ostrou kořeněnou vůní, které působí velmi mužně.

Více informací na oficiálním webu www.tommy.com

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top