skip to Main Content

Džíny, jeans nebo třeba rifle. Pod všemi těmito názvy můžete najít kalhoty módní značky Wrangler / Lee. Ta je známá především díky vyhlášené džínové módě, která je fenoménem dnešní doby. Wrangler/Lee udává džínové módě směr a je vždy o krok napřed. Kromě džínoviny ve všech podobách však najdete v produktech této značky také dámské i pánské bundy, tílka, trička, mikiny, kraťasy i košile. Značku Wrangler/Lee si oblíbily milióny lidí po celém světě pro svou pohodlnost, kvalitu a moderní střihy.

Wrangler, džíny, které vám sednou

Historie značky Wrangler sahá do roku 1904. V té době zakládá pan C. C. Hudson továrničku na výrobu pracovních oděvů s názvem Hudson Overall Company, později Blue Bell Overall Company. Rok 1947 byl pro společnost zásadní, spolupráce se slavným návrhářem a později zaměstnancem firmy Wrangler Rodeo Benem uvádí na trh historicky první Wrangler jeansy – tzn. „western jeans“, což byly džíny určené pro kovboje a rodeo. Díky jejich pohodlnosti si je oblíbilo mnoho kovbojů, mezi nimi i světoznámýy Jim Shoulders, vítěz mnoha rodeo mistrovství světa. Dodnes patří Wrangler jeans mezi oficiální oblečení Asociace rodeo kovbojů.  Později se fenomén džín Wrangler začal rozšiřovat i mezi běžnou populaci a od devadesátých let jsou nejprodávanější džínovou módou světa a svou pozici si stále drží.Kvalitní džíny Lee pro každého

Firma Lee začala vyrábět první produkty – pracovní oděvy jako monterky a bundy ve městě Salina v Kansasu. Jejím zakladatelem je Henry David Lee. Lee je mezinárodní maloobchodní prodejce a tvůrce oblečení pro všední dny i pro pracovní příležitosti s více než 400 zaměstnanci v USA. Patří pod VF Corporation – největší oděvní společnost na světě. Je jednou z nejstarších značek džínsů na světě, přesto stále velmi oblíbenou.

Nová kolekce jaro/léto 2011

Nejnovější kolekce nabízí opět džíny všech střihů a barev, které padnou opravdu každému. Velmi módními a oblíbenými jsou kárované košile s dlouhými i krátkými rukávy.

Mikiny, opasky a doplňky všech tvarů a barev, stačí si jen vybrat.

Kde zakoupit u nás?

V České republice je značka Wrangler/Lee k dostání nejen ve specializovaných obchodech této značky v každém větším nákupním centru. Můžete také navštívit jediný český specializovaný e-shop www.wranglerjeans.cz . Cenová relace je střední, cena však odpovídá velmi kvalitnímu provedení.

Značky Lee i Wrangler v současné době patří do portfolia výrobní firmy VF Corporation, pod kterou spadají mj. značky The North Face nebo JanSport.

Více informací na oficiálních webech www.wrangler.com nebo www.lee.com

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top