skip to Main Content

Orsay – Kvalitní dámská móda

Orsay

Orsay jedna z nejoblíbenějších a zároveň nejdostupnějších značek dámského módního oblečení. Je určena mladým ženám, které sledují módní trendy a světové novinky a chtějí jít s dobou.

Prodejna Orsay v Praze

Historie značky Orsay v kostce

Značka Orsay je na trhu již přes třicet let a prodává své módní kousky ve více než pěti stech obchodech v osmnácti evropských zemích. Začínala v roce 1975 a to v Německu. Od roku 1993 se postupně rozrůstala přes Rakousko, Polsko, Českou republiku až do Turecka.

Orsay, to je móda pro ženy

Módní designéři značky Orsay navrhují s chutí velmi moderní kousky oblečení pro sebevědomé mladé ženy, které si chtějí vytvořit svůj vlastní osobitý styl a být vždy a všude elegantní, ženské a trendové. Jejich heslo “The Feminine Style” přesně odpovídá škále, kterou v obchodech Orsay naleznete. Módní kousky jsou šity tak, aby podtrhly ženskou siluetu a zvýraznily tak přirozenou krásu každé ženy. Orsay má jednu velkou výhodu – dostupnost zboží. Ceny jsou velice příjemné, a proto zde velmi rády nakupují i mladé studentky, které samozřejmě využívají pravidelné sezónní slevy a výprodeje. Seženou zde velkou nabídku zboží od vysoce módních šatů, kabátů a outfitů na plesy a do společnosti přes kostýmky, svetry a halenky do školy či práce až po džíny a doplňky v podobě náramků, náhrdelníků, hodinek.

Móda značky Orsay je rozdělena do tří kategorií pod názvy Orsay City – móda do města, Orsay Casual – oblečení pro běžné nošení a Orsay Party, což je stylová móda na večírky, jak již název napovídá. Každá žena se zde tedy může obléknout žensky a stylově pro všechny příležitosti.

Katalog Orsay najdete webu

Webové stránky firmy Orsay fungují již od roku 1998 a najdete na nich vše od nových kolekcí, přes aktuální katalog Orsay, novinky o značce až po jednotlivé prodejny této značky. Stránky jsou zhotoveny v několika jazycích, včetně češtiny.

Orsay v ČR

Orsay má své obchody po celé České republice rovnoměrně a ve všech krajích. Nejvíce je jich v Praze, kde jsou téměř ve všech velkých nákupních centrech, dále v Brně ve Vaňkovce, Futuru, Avionu a Králově Poli. Orsay Ostrava naleznete v OC Futurum a v Avionu Shopping Park. V Olomouci pak například v Olympii a v OC Haná.

Více o módě značky Orsay na www.orsay.cz

Orsay sleva

Orsay nyní nabízí slevy až 50 %…

Kontakty

ORDICZECH, s.r.o.
Klimentská 1246/1
Nové Město,
110 00 Praha 1,
Česká Republika

Tel.: +420 800 880 808

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top