skip to Main Content

Ecco je módní značka, produkující kvalitní obuv pro každou příležitost. Je zde již téměř padesát let. Cílem společnosti Ecco je vyrábět obuv, která reprezentuje komfort, kvalitu a styl. Ecco obuv ocení především zákazníci, kteří nehledají levné módní výstřelky, ale kvalitní, zdravou a nadčasovou obuv. Cenová hladina modelů Ecco obuvi se nachází kousek nad hranicí průměrných cen, nadále ovšem zůstává cílovým butikem s nabídkou, která oslovuje širokou řadu různě movitých zákazníků. Kromě elegantnějších modelů obuvi se společnost v roce 1993 začala specializovat na golfovou obuv. O několik let později, v roce 2004 firma také do své nabídky zařadila obuv na běhání.

Tato, dnes celosvětově proslulá společnost byla založena v roce 1963 Karlem Toosbuyem v dánském městě Bredebro, jež se nachází na věhlasném poloostrovu Jutland. Společnost je nyní ve vlastnictví Hanni Toosbuy Kasprzak, dcery Karla Toosbuye, který zemřel v roce 2004. Její manžel Dieter Kasprzak se pak stal prezidentem společnosti Ecco. Značka Ecco nyní funguje a je známá po celém světě. 

Ecco je jedním z předních světových výrobců obuvi, každým rokem prodá téměř 18 milionů bot a zaměstnává skoro 15 tisíc zaměstnanců. Vyrábí obuv všeho druhu – dámské, pánské i dětské boty v různých variantách. V segmentu sportovní obuvi je na prvním místě ve světě, jejich nabídka obuvi pro golf, outdoor, chůzi či běh nemá konkurenci. Modely společnosti Ecco se vyrábějí v jejich vlastních podnicích nebo na základně licence v mnoha státech světa. Mezi něž patří například Slovenská republika, Japonsko, Kypr, Thajsko, Indonésie, Portugalsko a nedávno k nim přibyla také Čína a Indie

Ecco nabízivým zákazníkům pohodlnou obuv a doplňky pro všechny. Žabky, nazouváky, lodičky, sandálky, tenisky, polobotky, golfovou obuv, sportovní obuv, turistické boty, doplňky nebo kabelky. Stačí si jen vybrat.Všechny modely si můžete prohlédnout na oficiálním českém webu www.ecco.com/cz

Zákazníci mohou nakupovat boty Ecco ve více než 3800 obchodech po celém světě. U nás je naleznete například v OC Palladium v Praze.

Cílem Ecco nikdy nebylo být největší, ale být nejlepší.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top