skip to Main Content

Logo outletu Exit 66Exit 66 je název nového outlet centra, které vzniká na 66. kilometru dálnice D1 z Prahy do Brna v lokalitě Brzotice – Loket. Díky své skvělé poloze je dobře dostupné jak z Čech, tak i Moravy – ostatně z Prahy budete v outlet centru Exit 66 za necelých 40 minut, z Brna potom už po hodině jízdy.

Pět světových metropolí, pětkrát více zábavy

Outlet center Exit 66 je v mnoha ohledech odlišné od svých konkurentů. To, co zaujme na první pohled, je rozdělení a stylizace jednotlivých částí centra do pěti různých evropských měst – Řím, Londýn, Paříž, New York a Praha. Podle toho se také budou odvíjet i jednotlivé obchody, které by měly reflektovat naturel toho či onoho města.Kde přesně se Exit 66 nachází?

Umístění outletu Exit 66 na mapě

Rozloha outlet centra Exit 66 bude celých 18 000 metrů čtverečních. Celých 70 % z toho budou zabírat obchody, 15 % potom restaurace a rychlá občerstvení a zbytek zaujmou jiné doplňkové služby. Zákazníci tohoto outletu se mohou těšit až na 90% slevy oproti běžným cenám zboží, což zní více než výborně. Pokud se em vypravíte vozem, můžete jej nechat zaparkovaný na jednom z 1075 parkovacích míst.

Ukázka vizualizace outletu Exit 66

Vizualizace outletu Exit 66

Je už outlet centrum Exit 66 otevřeno?

Ačkoliv měl původně investor celé stavby poměrně smělé plány a outlet centrum Exit 66 mělo být již dávno spuštěné, prozatím má celá stavba do dokončení daleko – termín dokončení oproti všem původním odhadům pěkně poskočil a nejdříve bychom se tohoto outlet centra měli dočkat na podzim roku 2009. Doufejme, že vše klapne a my se pak dočkáme značkového zboží za jinde nevídané ceny.

Back To Top