skip to Main Content

OP Prostějov Profashion

Logo OP Prostějov ProfashionJaká jiná doporučení potřebuje oděvní firma, která se hlásí k odkazu krejčovského cechu, jehož tradice má zapuštěné kořeny v roce 1491, kdy oděvnický cech v Prostějově vznikl? 

OP Prostějov Profashion začal psát svou moderní historii oděvnictví otevřením nového výrobního komplexu v roce 1964. Od té doby patří k nejvýznamnějším evropským producentům pánské a dámské konfekce. Filozofie firmy je jasně vyjádřená v mottu : „Kvalita, móda, tradice.“ Současnou silnou pozici na trhu si podnik vybudoval a udržuje díky své moderní výrobní základně a módní produkci špičkové kvality.

Kromě vlastních značek vyrábí velké objemy výrobků i pro zahraniční zákazníky, především z Velké Británie, Německa, Dánska, Nizozemska, Španělska, USA a dalších zemí, což svědčí o dobré kvalitě a věhlasu této firmy ve světě. Vedle klasické konfekce, která tvoří nosný program firmy, vznikly v posledních několika letech přidružené výrobní programy (jeansová značka a značka WAW). Obě tyto značky představují oděvy pro volný čas mladých.

Výroba a prodej firmy OP Prostějov Profashion se v současnosti zaměřuje nejen na klasickou a pánskou módu, ale stále častěji i na oblečení pro volný čas.

Pánská móda OP Prostějov Profashion

Kolekce Bernhardt je zaměřena na muže, vyznačuje se klasickým zpracováním oděvů na vysoké úrovni při současném dodržení pohodlí, funkčnosti a módnosti, vše podtržené čistými liniemi a neutrálními tóny oděvu. V nabídce najdete řadu Bernhardt Sartoriali ve špičkové kvalitě materiálu i zpracování, celá řada působí přirozeně a nenuceně.
Pánská móda OP Prostějov Profashion
Řada Bernhardt Ceremonia je určena pro slavnostní společenské příležitosti, jednořadové i dvouřadové smokingy poznáte především díky kontrastu černé a stříbrné barvy. Sportovnější řadu kolekce představuje Bernhardt Trend, která klade důraz především na pohodlí, čemuž jsou podřízeny materiály.

Dámská móda OP Prostějov Profashion

Dámská klientela firmy jist najde zalíbení v některé ze tří speciálních řad. La Boutique de Claudette je lehce kombinovatelná trendy kolekce s přiléhavými střihy plnými detailů a ozdob.
Dámská móda OP Prostějov Profashion
Řada s názvem La Boutique de Claudette Luxury je tvořena luxusními elegantními modely vyrobenými ze 100% lnu či hedvábí zahraničních textilek. Rozpoznávacím znakem řady je glitrové zdobení tkaniny.

Další programy firmy OP Prostějov

Mimo klasickou módu firma realizuje další programy pod značkou William and Delvin. Blue Line představují dámské i pánské kalhoty Basic s pěti kapsami a kvalitní košile a bundy. Grey Line jsou přírodní materiály a barvy tvořené směsí lnu s bavlnou a manšestru s gabardénem. A nakonec část oblečení nazývaná Street se zaměřuje na volnost, praktičnost a komfort při užívání.

Oficiální stránky najdete na: www.modaprostejov.cz

1 komentář k zobrazení
  1. Vážení vedoucí pracovníci OP Prostějov, nedivte se, že máte existenční problémy, protože Váš sortiment z mého hlediska neodpovídá požadavkům zákazníků. Jako příklad uvádím, že např pánské kalhoty mají (oproti bývalému Krasu Brno) špatné střihy (příliš úzké nohavice, nabrání v pase a pod.)Nešijete dlouhé jarní pláště, nešijete slušivé šaty, kostýmky, sukně v decentních barvách atd. Koupit u Vás např. černé šaty na pohřeb není možné. Prodej triček a texasek Vás neuživí. Toho mají Vietnamci dost. Zkuste udělat průzkum trhu, začněte šít elegantně a hlavně z kvalitních materiálů i pro starší ženy, k nimž už bohužel patřím i já. Vždy jsem u Vás ráda nakupovala, ale teď už bohužel není co. Přeji Vám, abyste překonali krizi a Vaše značka byla opět zárukou dobrého nákupu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top