skip to Main Content

Logo Ed HardyNechejte na sebe dýchnout atmosféru americké čtvrti, přidejte prvky japonského tattoo a oblékněte kouzlo Hollywoodu. Ed Hardy je kombinací tradice a moderních streetstylových trendů.

Pod značkou Ed Hardy najdete návrhy z dílny jednoho z nejznámějších módních návrhářů současnosti, francouzského Christiana Audigiera. Jeho díla spojují svět celebrit s každodenním shonem a vytváří jedinečnou tvář plnou barev a tetování. Ne náhodou si oblečení značky Ed Hardy oblékají takové hvězdy jako Madonna, Paris Hilton, David Backham nebo u nás fotbalista Tomáš Ujfaluši.Tričko a mikina Ed Hardy

Historie značky Ed Hardy

Samotné jméno dal značce kultovní americký umělec, Don Ed Hardy, nazývaný některými jako Kmotr moderního tetování. Právě jeho nápady se staly základem pro Audigierovu pozdější tvorbu a v roce 2004 tak daly vzniknout dnes již celosvětově populární módní továrně.

Ikona jménem Christian Audigier

Christian AudigierChristian Audiger je považován za jednu z nejzářivějších hvězd současné moderní módy. Za méně než 4 roky působení na módní scéně se stal podnikatelskou a návrhářskou senzací, jejíž práce oslovují masy lidí po celém světe. V současné době má na starosti hned devět módních značek – kromě Ed Hardy je to jeho vlastní Christian Audigier, dále pak SMET, Crystal Rock, C-Bar-A, Savoir Faire, Even Knievel, Rock Fabulous a Paco Chicano.

V minulosti se Christian Audigier podílel na kolekcích velkých značek jako například Diesel nebo Levi’s. A byl to on, kdo stál za fenomenálním úspěchem značky Von Von Dutch, kterou opustil v roce 2004, aby se mohl naplno věnovat budování Ed Hardy…

Sortiment módy Ed Hardy

Boty Ed HardyV sortimentu luxusního oblečení Ed Hardy najdeme mimo exkluzivní trička, tílka, mikiny a bundy také pásky, sluneční brýle. Vše laděno do motorkářského stylu plného lebek, draků a krásných žen s častým prošíváním do textilie. Zvláště zadní strany oblečení zdobí nádherné designy s využitím celého spektra barev.

Hodně oblíbené jsou taky šátky a kšiltovky Ed Hardy, které nabízejí stejně jako jiné oblečení této značky úžasné a neotřelé designy. V poslední době pod značkou Ed Hardy můžeme najít dokonce plavky, boty nebo hodinky. Šíře sortimentu je opravdu rozsáhlá.

Obchody, shopy a e-shopy Ed Hardy – kde nakupovat?

Pokud chcete na ulici působit neotřelým dojmem a jste ochotni dát za tričko nebo mikinu řádově několik tisíc korun, navštivte jednu z největších prodejen Ed Hardy přímo v Praze na Malé Straně. Další možností se pak stávají butiky v Olomouci nebo Brně. Každopádně počítejte s tím, že oblečení značky Ed Hardy není levnou záležitostí.

Ukázka oblečení Ed Hardy

Smysl pro detail autorům stojícím za značkou Ed Hardy jistě nechybí. Neotřelost, barevnost a originalita. Tak bychom nejlépe charakterizovali Audigierovy pánské modely.

Ukázka oblečení Ed Hardy
Ráda působíte neokoukaně a odvážně? Už máte dost stále se opakujících motivů? Pak sáhněte po něčem z dílny Ed Hardy. Přátelé se budou ještě dlouho vyptávat, co že jste to měla tehdy na sobě.

4 komentářů k zobrazení

  1. Mám čepici edhardy ale né každý na první pohled pozná že je od něj a né každý zná tuhle značku a né každý má šajnu kolik co stojí. takže když někdo si chce koupit cokoliv chce aby bylo jednoznačně vydět od koho to je a kolik to asi stálo o tudíž mám i čepici etnies a tu si lidé respektivě kámoši pujčují více jak od ed hardy myslím že v tom je ten problém. ale jináč cena je ok.

  2. zdravím, trochu jsem obměnil loni šatník, dřív jsem preferoval outfity, na kterých nebyla viditelně značka, ale rozhodl jsem se udělat menší pokus, tedy hlavně jsem nakoupil trička od Armaniho, Lacoste, Calvina, Ralpha Laurena taky hodně hadrů od Hilfigra, ale i Ed Hardyho. Je to jako kouzlo, citelný rozdíl – tím myslím reakce okolní, a pak největší rozruch vyvolává bezesporu Ed Hardy – je to vskutku jedinečná, famózní značka, s tímhle nikdy nezůstanete nepovšimnuti. Co se týká ceny, ano je to relativně drahá záležitost, relativně znamená v porovnání s ostatními značkami. Cenově pak Hardymu šlape na paty nespíše Lacoste, však také dobrá volba, zejména usedlejší, klasická. Přesotože si koupíte Lacoste buďte si více méně jisti, že je to také šito v Číně, Ed Hardy je ryze californská záležitost, byť to tam šijí mexikáni. Zkrátím své ódy – vyzařuje jedinečnost, sebevědomí a především i excentrického ducha se špetkou hravosti. Toť řekne Ed Hardy, mimochodem říká i něco „málo“ o vaší finanční situaci:) mějte se. Bye.

  3. ed hardy je opravdu ,,excentrická“ modní značka, sice drahá, ale opravdu kvalitní. poslední dobou alepreferuju spíše usedlejší věci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top