skip to Main Content

Deichmann

Deichmann

Filozofií společnosti jsou „neporazitelné ceny – otázka velikosti.“ Díky této filozofii získala nezaměnitelnou pozici a její úspěch spočívá na základě vysokého počtu poboček po celé zemi.

Deichmann

Největší výrobce obuvi z Německa

Společnost Deichmann je největším prodejcem obuvi nejen v Německu ale i v celé Evropě, zaměstnává okolo 26 500 pracovníků ve více než 2300 prodejnách (z toho je jen 1000 v Německu). Díky své kvalitě a zkušenosti prodala skupina Deichmann v roce 2007 celosvětově více než 122 mil. páru obuvi. Společnost může kdykoliv nabídnout módní sortiment v požadovaných velikostech a to díky přesné znalosti a průzkumu trhu a efektivnímu systému hospodaření. Nabízí také zcela zdarma svůj katalog, který vydává dvakrát do roka – vždy na začátku jara (jarní kolekce) a podzimu (podzimní kolekce).

Nezáleží na tom, jestli chcete koupit nové boty v jednom z jejich obchodů nebo si raději vyberete na eshopu, anebo pokud se jen chcete na něco zeptat příjemné obsluhy – Deichmann pokaždé zaručuje ty nejlepší služby. Pokud vás něco zajímá nebo máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na jejich bezplatnou servisní linku, pro každého nabízí to pravé. Zaměřuje se jak na obecné potřeby zákazníka, tak i na jeho speciální požadavky.

Deichmann

Deichmann, obuv pro všechny

Deichmann je značka pro celou rodinu, jednotlivé vlastní značky obuvi (elefanten, am shoes, gallus, joey kelly, kinderwelt) představují možnost individuálně oslovit různé cílové skupiny. Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník.

Nabízí mu ten nejlepší produkt za co nejvýhodnější cenu. Samozřejmostí je i vedení pracovníků „lidským“ stylem tak, aby se cítili dobře. To vše je klíčem ke spokojenému zákazníkovi. Deichmann pečlivě sleduje kontrolu kvality svých výrobků. Vše se podrobuje zkoušce na škodlivé látky, kontroluje se i jakost všech materiálů.

Skupina Sugababes pro DeichmannDeichmann prodejny jsou koncipovány tak, aby si zákazník sám mohl vybrat přesně tu barvu a velikost boty, jakou potřebuje, aniž by se musel ptát prodavače. Zvláštní na tom je, že se boty vystavují v párech a nabízejí se dle modelů v původním balení. Tento způsob prosazuje většina poboček skupiny Deichmann.

V poslední době na sebe společnost strhla pozornost tím, že se značka Deichmann spojila se skupinou Sugababes, jejíž členky se staly tvářemi těchto bot. Díky tomu ji objevili zcela nové typy zákazníků, resp. zákaznic.

Katalog Deichmann

Pokud hledáte aktuální katalog Deichmann, jste na správném místě. V tomto katalogu najdete přehled aktuálního zboží, které se v prodejnách obuvi Deichmann nabízí. Na tomto místě si můžete zobrazit nebo stáhnout Deichmann katalog k sobě do počítače. Katalog je ve formátu PDF.

Katalog Deichmann

Online verze katalogu Deichmann najdete na jejich webu, případně si katalog můžete nechat zasílat do své poštovní schránky.

Pozn.: Pozor, nezaměňujte název za Daichman, Daichmann nebo Deichman! Pravopis je občas pěkně zrádný.

Deichmann sleva

Orsay nyní nabízí slevy až 50 %…

Kontakty

DEICHMANN-OBUV s.r.o.

Brno Business Park
Londýnské náměstí 853/1 – Budova 1
639 00 Brno – Štýřice
Česká republika

Tel.: +420 543 420 430

1 komentář k zobrazení
  1. prosím o radu, v oddělení pánských bot Daichman jsem zakoupil jarní obuv s kteroum jsem spokojen a mám zájem koupit stejnou. Nemůžu ji najít. Z boku boty pod kotníkem je písmeno G a na hraně podrážky slovo RUBBER nebo RVBBER, prosím o pomoc moc důležité děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top