skip to Main Content

Ramsey London

Ramsey London je módní značka, které sleduje nejnovější trendy ve světě a nabízí svým klientům oblečení a doplňky, které plně uspokojí jejich potřeby po moderním zboží.  Ramsey London se drží pravidla, že nejvyšší kvalita vyráběného zboží je nejdůležitějším prvkem a hned za ním klade důležitost na přesným odpovídáním na potřeby klientů. Návrháři pro Ramsey London šijí v Anglii a v Itálii, takže u této značky naleznete rozmanitou nabídku několika módních stylů.

Heslo značky Ramsey London –Vyrobeno na míru

Heslem Ramsey London je „vyrobeno na míru“, potvrzuje to jejich pravidlo o orientaci na klienta a jeho poptávku. Ramsey promítá život svých klientů do jejich stylu oblékání a vysoká kvalita materiálů i zpracování jednotlivých prvků oblečení jim dovoluje být naprosto přirozeně, šik a elegantně oblečenými.

Pouze kvalitní materiály

Materiály, které Ramsey pro své kolekce používá jsou vysoce kvalitní, jde například o Cerruti, Guabello, Red, Puro, Sartorio, Cesare Gatti, Luiggi Bota nebo Quarona. Jedná se většinou o 100% vlnu nebo směs vlny a hedvábí, což je pro oblek velmi vhodná kombinace. Jeho kolekce nese označení 130´S, 140´S a 150´S, což každý znalec ocení, jedná se o to nejlepší mezi pánskými obleky.

Produkty

Ramsey London nabízí širokou škálu pánských obleků se všemi možnými doplňky. Konkrétně se jedná o saka, kalhoty, košile a doplňky v podobě kravat, motýlků, pásků a módních elegantních pánských mokasínů, dále peněženek a kožených tašek nejen k pracovním příležitostem.

Nová kolekce

Nová kolekce využívá zpětné módní vlny, která přinesla přírodní hnědé tóny, takže naleznete hnědou kůži na taškách, botech, pěněženkách. Ale i pánské obleky se kromě klasické černé, modré a šedé vyrábí v přírodních tónech. U kravat zůstává na výběr znovu mnoho druhů nejrůznějších barev a tvarů.

Kde nakoupit u Ramsey London?

Ramsey je svým zákazníkům k dispozici po celém světě ve 40 obchodech v zahraničí, 17 vlastních obchodů, 20 franšíz, a přes stovku dealerů, prostřednictvím nichž realizuje svou produkci vyrobenou moderními technologiemi. Výrobní podniky jsou situovány v Safranbolu a Kastamonu.

V České republice můžete zakoupit zboží firmy Ramsey London například v Praze v nákupních centrech Palladium, Flora nebo v Karlových Varech na náměstí Míru.

Více informací na oficiálním českém webu www.ramseylondon.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top