skip to Main Content

Logo Louis VuittonKdyž se zeptáte Francouze co si vybaví po slově luxus, řekne Louis Vuitton (nikoliv Luis Vuitton ani Vitton nebo Viton). Když se ho zeptáte na tradici, odpoví zcela stejně. Módní značka Louis Vuitton společně s vlaky TGV se stala nejpopulárnější francouzskou značkou, která je známá po celém světě. Společnost je známá především velice kvalitními kabelkami, které se snaží uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky, a také výrobou příručních zavazadel, s kterými Louis Vuitton začínal svou profesní dráhu.

Francouzský luxus podložený tradicí

Kabelka Louis VuittonZnačka Louis Vuitton se za svou historii může pochlubit takovými referencemi, mezi které patří například zhotovení příručních zavazadel na míru pro tehdejšího vladaře Francie Napoleona III a toaletního kufříku z krokodýlí kůže a želvího krunýře pro slavnou operní pěvkyni Marthe Chenal.Hlavním cílem značky Louis Vuitton je tedy uspokojovat i ty nejnáročnější zákazníky. Sám Louis Vuitton kladl velký důraz jak na vysokou kvalitu použitých materiálů, tak na řemeslné umění v každé malé části jeho výrobku.

Kabelky Louis Vuitton

Pokud patříte mezi ženy, které mají v oblibě kabelky, pak vás kabelky značky Louis Vuitton musí přímo nadchnout. Každá kabelka Louis Vuitton představuje nejvyšší možnou kvalitu, precizní zpracování a letitou tradici. Kabelky Louis Vuitton jsou navrženy tak, aby dokonale ladily s dalšími výrobky, mezi které patří kvalitní kožené tašky, kufry a peněženky. Mezi nejpopulárnější modely kabelek Louis Vuitton, které rovněž velice často zdobí módní výbavu slavných celebrit, patří model Louis Vuitton Monogram Canvas, Louis Vuitton Monogram Mulicolor a Louis Vuitton Mini Lin.

Ukázka kabelek z díly Louis Vuitton

Louis Vuitton pro muže

Do dějin se Louis Vuitton kromě své módy zapsal také slavnou větou: „I muž může propadnout lásce na celý život a nemusí to být přitom ani žena, ani auto. I muž může propadnout lásce k módní značce.“ Tento výrok Louise Vuittona potěšil na duši ty muže, kteří našli zalíbení v módním světě plném luxusu. Ten zahrnuje jak kožené, tak nekožené výrobky samozřejmě v prvotřídní kvalitě.

Jelikož Louis Vuitton v produkci svých módních doplňků myslí i na muže, věnoval jim hned několik svých produktových řad a kolekcí. Například nová řada Damier Graphite navazuje na předchozí řady nazvané Damier Canvas a Damier Azur. Grafitová barva je tu podávána extra sexy způsobem. Tato řada je moderní klasika, která je mostem mezi současností a minulostí. Účelem této linie bylo přehodnocení klasického kostkovaného designu Damier Design a vdechnutí nového života do této linie.

Ukázka řady LV Damier Graphite

Každý muž by měl být elegantní, proto bylo nutné, ať výrobky série Damier Graphite zůstávají rovněž vysoce elegantní a decentní, zároveň však mají podtrhnout chlapskou mužnost. Tato kolekce zaznamenala mezi zákazníky veliký úspěch, proto se výrobky objevily za výklady mnoha obchodů od hlavních bulvárů v New Yorku po malebné obchůdky v Sydney.

Pozor, Louis Vuitton je nejvíce padělanou značkou

Nutno zmínit, že při koupi výrobku značky Louis Vuitton by jste si měli dávat velký pozor na pravost. Samotný Louis Vuitton k tématu pronesl tato slova: „Imitace je upřímnou formou lichotky“. Na druhou stranu pokud zrovna nemáte 1 000$, aby jste je dali za kabelku světoznámého jména, můžete si zakoupit imitaci této kabelky, která Vás vyjde na zlomek této částky a přitom se budete moci pyšnit monogramem LV, jež je symbolem dokonalé kvality a elegantního přepychu s nádechem dlouholeté tradice.

Louis Vuitton má rád hvězdy

Peněženka Louis VuittonBez zajímavosti není také skutečnost, že současným kreativním ředitelem této značky je světově uznávaný módní návrhář Marc Jacobs. Díky tomu se značka drží na špici zájmu laické i odborné veřejnosti po boku mnoha jiných značek jako je třeba Gucci, Dior, Giorgio Armani a jiné. Jacobsovým příspěním na značce Louis Vuitton spolupracují světoví umělci jako je třeba Richard Prince nebo Kanye West. Ostatně sama společnost, jejíž hlavní sídlo je na prestižní francouzské třídě Champs-Elysées, ráda do svých reklamních kampaní obsazuje známé tváře jako třeba Steffi Graf, Andre Agassi, Gisele Bündchen nebo Catherine Deneuve.

2 komentářů k zobrazení

  1. Líbí se mě moc originální design kabelek. Bohužel jako matka na mateřské dovolené si je nemůžu dovolit, třeba jednou…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top