skip to Main Content

Cottonfield

Cottonfield logo

Krátký výlet do historie Cottonfield

Firma Cottonfield pochází ze severní části Dánska. Svoji činnost začala provozovat na venkově, který nebyl příliš vzdálený od moře. Právě z typického počasí pro tuto oblast se vzala počáteční inspirace. Zakladatelé si vytyčili za cíl módní oblečení. Prvního významnějšího úspěchu přitom dosáhli s bundou založenou na oranžové barvě. Tento model představoval symbol dalšího růstu společnosti. Cottonfield se záhy stal dalším významným hráčem na trhu s pohodlnými oděvy, které netrpí nudnou šedí. Naopak tomu disponují vkusným barevným provedením.

Životní styl

Dnes lze Cottonfield označit za esenci skandinávského způsobu života. Kombinace energického vzhledu aCottonfield oblečení jednoduchého designu s moderními prvky dodává značce jedinečnou tvář. O postupné vytvoření dobrého povědomí se ostatně postaral i přístup společnosti. Ta se totiž zaměřuje převážně na sortiment splňující požadavek střední cenové hladiny.

Široký výběr

Nabídka firmy čítá snad vše, co by kdy muž mohl potřebovat. Od triček, mikin, svetrů a bund se totiž dostaneme i k různým doplňkům. Čepice, šály a dokonce i tašky tvoří další důležitou součást portfolia. Mezi oblíbené dále rozhodně patří pánské kalhoty. Nápis Cottonfield rovněž nalezneme i na spodním prádle (boxerkách). Veškeré oblečení je přitom jako dělané pro běžné nošení. Využijete jej proto prakticky každý den v týdnu.

Cottonfield obchod

Z toho důvodu bylo pochopitelně nutno zvolit kvalitní tkaniny. S tím přichází i očekávaná kvalita.

Prodejny

Pokud vás popis zaujal, můžete navštívit obchody ve velkých městech naší republiky. Potřebujete-li nejdříve načerpat nějakou inspiraci, prohlédněte si katalog na oficiálním webu www.cottonfield.dk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top