skip to Main Content

Logo BeltissimoJestli jste někdy navštívili Itálii, zaručeně jste si nemohli ve výkladních skříních nevšimnout krásných dámských a pánských bot, které jsou šité s láskou a puntičkářskou precizností. Jelikož patří italská obuv mezi jednu z nejlepších obuví na světě, vznikla společnost Beltissimo, která vám nabízí pět luxusních prodejen v České republice, nabízející ty pravé italské skvosty.

Beltissimo pod pokličkou

Společnost byla založena v roce 1991. Hned od počátku bylo hlavním cílem firmy Beltissimo nabídnout zákazníkům značkovou, především italskou obuv z prvotřídních materiálů. Nabízí se samozřejmě i módní doplňky. Například dámské kabelky či elegantní pánské tašky.Beltissimo obuv a boty

Jaké značky v Beltissimo nalezneme?

Kromě toho, že společnost vystupuje na trhu s privátní značkou Beltissimo Collezione Originale (dámská obuv) a Beltissimo Tissimo Uomo (pánská obuv), je i výhradním zástupcem slavných značek Nannini, Porsche design, Longchamp, Fratelli Rossetti a v neposlední řadě světoznámé značky Emporio Armani.

Beltissimo Collezione Originale

Nejnovější trendy v dámské obuvi můžete vidět v kolekcích Beltissimo Collezione Originale, která nabízí svým zákaznicím nebývalý pocit jedinečnosti v botách z pravé kůže. Elegantní kozačky střídají kozačky poněkud extravagantnější. Kvalita spojená s příjemnou cenou vás zcela jistě mile osloví.

Beltissimo obuv a boty

Elegantní Emporio Armani

V nynější době naleznete v obchodech Beltissimo zajímavé modely z produkce značky Emporio Armani. Cit pro design a dokonalé řemeslné zpracování je, jak už to u slavného návrháře Giorgia Armaniho bývá, samozřejmostí. Nabízí se jak pánská a dámská obuv, tak i slušivé dámské kabelky.

Exkluzivní Fratelli Rossetti

Mezi nejexkluzivnější značky, které naleznete v obchodech firmy Beltissimo, patří italská módní značka Fratelli Rossetti. Obuv této značky zcela jistě patří mezi vrcholné výrobky ve světě obuvi. Z modelů čiší lehká elegance podpořená nutnou dávkou dominance. Snad proto je značka Fratelli Rossetti tak moc oblíbená u lidí ve vyšším společenském žebříčku.

Beltissimo obuv a boty

Kabelky Longchamp

Kromě Itálie je módní velmocí i Francie. Zde se vyrábějí jedny z nejlepších kabelek na světě. Značka Longchamp od 60-tých let nabízí dámám vysoce kvalitní dámské kabelky, které zaručeně nemohou popřít svou jedinečnost, originalitu a noblesnost.

Kabelky Beltissimo Longchamp

Návštěvou jednoho z pěti obchodů firmy Beltissimo zaručeně neprohloupíte. Otevře se vám brána do světa nejelegantnější obuvi a luxusních kabelek. Na výběr budete mít z nepřeberného množství dámských a pánských bot slavných italských, německých a také francouzských značek. Tak pojďte dále, dveře jsou vám otevřené.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top