skip to Main Content

TIME OUT

Logo Time OutHistorie značky TIME OUT sahá do léta 1992, kdy v horké Kalifornii byla skupina mladých designérů zklamaná současným stylem života nabízejícím pouze neosobní, rychlé a uniformní masové styly. Rozhodli se tedy toto změnit založením vlastní značky. Pro značku TIME OUT je důležité probudit se, najít cestu z každodenní nudné rutiny, žít své životy naplno a cítit se volně ve všem, co děláte.

FEEL ALIVE s oblečením TIME OUT

Oblečení Time Out

Následující rok představila tato skupinka mladých lidí svůj koncept společnosti GUT, která byla okouzlena myšlenkou FEEL ALIVE. Netrvalo dlouho a společnost se rozhodla šířit tuto myšlenku i do Evropy.

Dnes je TIME OUT velká rodina designerů, obchodních managerů a přátelských spolupracovníků z různých koutů světa (Evropy, Japonska, Kanady, Číny, Ameriky,…), které spojuje jedinečná filosofie a styl života FEEL ALIVE.

Móda podle značky TIME OUT

Oblečení Time Out

Značka TIME OUT přináší do Evropy styl z nic neřešící prosluněné Kalifornie, vysoká kvalita a komfort je samozřejmostí.

TIME OUT věří ve svobodu a této myšlence přizpůsobuje střihy svého oblečení, které vás neomezuje v pohybu a relaxaci.

Oblečení Time Out

Stěžejním bodem TIME OUT je naprosté pochopení stylu a ducha každé z kolekce. Jádro každé kolekce spočívá v unikátní a svěží streetové linii, pečlivém spojení zvyklosti zákazníka na džínové linii s mistrovsky vytvořenou college linií, která utváří originální TIME OUT grafický design a potisk.

Time Out

Výchozí filosofie stojící za celou kolekcí TIME OUT má hluboké kořeny v životním postoji spočívajícím na volném duchu projevujícím se v jakémkoli věku. Tzn. věk vás nemůže svázat a ovlivnit ve vašem postoji k životu. To je základem kalifornské surfařské kultury. Je jen na vás, co budeš dělat a s kým budeš trávit svůj čas. Prostě jen žij FEEL ALIVE.

Oblečení Time Out

Kolekce TIME OUT jsou koncipovány tak, aby skloubily trendy streetové linie a jedinečnost v smyslu FEEL ALIVE. Snoubí se tu precizní střihy skvěle padnoucí každé postavě s výjimečností detailu, nášivek a potisků. Nepřekonatelná praktičnost a víceúčelovost TIME OUT oboustranných svetrů a bund jsou perfektní volbou po jakoukoli příležitost. TIME OUT klade velmi velký důraz na pohodlí. Z tohoto důvodu vyměnili otravné cenovky a nálepky za jemné nášivky na zadní straně modelu, stejně tak jsme nepříjemné švy obšili měkkou páskou, čímž dodali modelu ještě větší pohodlnost.

Oblečení Time Out

Prodejny TIME OUT v ČR

V České republice je již 30 originálních TIME OUT obchodů této značky a nepočetně autorizovaných prodejců. Prodejny se nacházejí například ve Zlíně, Ostravě, Praze, Pardubicích, Hradci Králové nebo v Olomouci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top