skip to Main Content

Historie značky TIMEOUT sahá do léta 1992, kdy v horké Kalifornii byla skupina mladých designérů zklamaná současným stylem života nabízejícím pouze neosobní, rychlé a uniformní masové styly. Rozhodli se tedy toto změnit založením vlastní značky. Pro značku TIMEOUT je důležité probudit se, najít cestu z každodenní nudné rutiny, žít své životy naplno a cítit se volně ve všem, co děláte.

Timeout online eshop - logo

FEEL ALIVE s oblečením TIMEOUT

Oblečení TimeOut

Následující rok představila tato skupinka mladých lidí svůj koncept společnosti GUT, která byla okouzlena myšlenkou FEEL ALIVE. Netrvalo dlouho a společnost se rozhodla šířit tuto myšlenku i do Evropy.Dnes je TIME OUT velká rodina designerů, obchodních managerů a přátelských spolupracovníků z různých koutů světa (Evropy, Japonska, Kanady, Číny, Ameriky,…), které spojuje jedinečná filosofie a styl života FEEL ALIVE.

Móda podle značky TIME OUT

Oblečení Time Out

Značka TIME OUT přináší do Evropy styl z nic neřešící prosluněné Kalifornie, vysoká kvalita a komfort je samozřejmostí.

TIME OUT věří ve svobodu a této myšlence přizpůsobuje střihy svého oblečení, které vás neomezuje v pohybu a relaxaci.

Oblečení Time Out

Stěžejním bodem TIME OUT je naprosté pochopení stylu a ducha každé z kolekce. Jádro každé kolekce spočívá v unikátní a svěží streetové linii, pečlivém spojení zvyklosti zákazníka na džínové linii s mistrovsky vytvořenou college linií, která utváří originální TIME OUT grafický design a potisk.

Time Out

Výchozí filosofie stojící za celou kolekcí TIME OUT má hluboké kořeny v životním postoji spočívajícím na volném duchu projevujícím se v jakémkoli věku. Tzn. věk vás nemůže svázat a ovlivnit ve vašem postoji k životu. To je základem kalifornské surfařské kultury. Je jen na vás, co budeš dělat a s kým budeš trávit svůj čas. Prostě jen žij FEEL ALIVE.

Oblečení TimeOut

Kolekce TIME OUT jsou koncipovány tak, aby skloubily trendy streetové linie a jedinečnost v smyslu FEEL ALIVE. Snoubí se tu precizní střihy skvěle padnoucí každé postavě s výjimečností detailu, nášivek a potisků. Nepřekonatelná praktičnost a víceúčelovost TIME OUT oboustranných svetrů a bund jsou perfektní volbou po jakoukoli příležitost. TIME OUT klade velmi velký důraz na pohodlí. Z tohoto důvodu vyměnili otravné cenovky a nálepky za jemné nášivky na zadní straně modelu, stejně tak jsme nepříjemné švy obšili měkkou páskou, čímž dodali modelu ještě větší pohodlnost.

Oblečení Time Out

Timeout eshop

Timeout eshop - náhled
Náhled eshopu TIMEOUT

Ukázka oblečení

Timeout dámské Jeans kalhoty
Timeout dámské Jeans kalhoty
Timeout dámské šaty
Timeout dámské šaty
Timeout dámské šaty II
Timeout dámské šaty II
Timeout lehká bunda
Timeout lehká bunda

Prodejny TIME OUT v ČR

V České republice je již 30 originálních TIME OUT obchodů této značky a nepočetně autorizovaných prodejců. Prodejny se nacházejí například ve Zlíně, Ostravě, Praze, Pardubicích, Hradci Králové nebo v Olomouci.

Více informací zde.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top