skip to Main Content

Promod

Logo PromodZnačka Promod spatřila světlo světa v roce 1975, za jejím vznikem stojí francouzská rodina, která se rozhodla tvořit kvalitní dámskou módu. Firma Promod za dobu více než třicetileté historie rozšířila svoji působnost do 45 zemí a vlastní 753 prodejen a butiků. Ve Francii se tato oděvní firma řadí k nejvýznamnějším prodejcům dámské konfekce.

Promod móda

Jaká je móda Promod?

Značka Promod nabízí oblečení a doplňky, jenž každé ženě dodají šarm, pro francouzskou módu tak typický. Tato móda je určena pro moderní ženy, jenž nedají dopustit na pohodlné, kvalitní a nápadité oblečení. Jakékoliv kalhoty, sukně, šaty, tričko, halenka apod. této značky dají vyniknout ženskému půvabu a kouzlu. Značku Promod tvoří tým designéru, který každý rok představí více než 3000 modelů. Jedná se o bohaté kolekce oblečení a doplňků na denní nošení, do zaměstnání, na party a společenské akce apod. U firmy Promod pracuje 3000 zaměstnanců, zajímavostí je, že kolem 90 % zaměstnanců tvoří právě ženy.

Promod móda

Kabelky Promod

Promod se zaměřuje nejen na kvalitu, pohodlí, ale také na detail. Bez čeho by se ženy neobešly, jsou módní doplňky. Ten nejdůležitější doplněk představují nejrůznější kabelky a tašky, ženy je potřebují každý den. Nosí v nich své poklady: peněženky, mobily, dokumenty, diáře, kosmetiku, parfémy apod. Právě pro ně Promod designéři každoročně navrhují celou řadu rozmanitých kabelek. V bohatém sortimentu různých velikostí, tvarů a barev si zajisté každá žena vybere kabelku podle svého vkusu. Značka Promod kromě oblečení a kabelek nabízí i jiné doplňky jako například náušnice, náramky, náhrdelníky, pásky, čepice, šátky, brýle, ale i obuv.

Promod móda

Promod v ČR

Pokud zatoužíte obohatit váš šatník nějakým pěkným kouskem od značky Promod, můžete nakoupit v jedné z prodejen v  Praze, Plzni, Brně, Ostravě a v Pardubicích nebo přímo přes internet.

Promod obchod

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top