skip to Main Content

Happy Socks

Příběh Happy Socks začal stejně jako v případě mnoha jiných značek zcela nevinně – 2 přátelé ze Švédska seděli jednoho deštivého dne u okna a říkali si, co by tak vymysleli, aby lidem trochu rozjasnili den. Netrvalo to dlouho a jeden z nich vykřikl: ponožky! Ačkoliv to zpočátku vypadalo jako poněkud bláznivý nápad, dvojice se ho nepustila a rozhodla se šířit pomocí barevných ponožek štěstí do celého světa.

Ponožky Happy Socks

Kultovní ponožková ikona

Vedle neotřelých motivů a stylů si Happy Socks zakládají na kvalitním, řemeslně dokonalém zpracování a kreativitě. Jen těžko byste našli podobnou značku, která má tolik nápadů, díky nimž se jejich produkty během velmi krátké doby staly doslova kultovní záležitostí. Výše popsaný příběh se totiž začal psát až roku 2008. Od té doby najdete značku Happy Socks ve více než 70 zemích světa.

Ponožky Happy Socks

Čím jsou Happy Socks mimo jiného proslulé, jsou nejrůznější kolaborace a speciální edice. Není se moc čemu divit, jelikož zboží jako jsou stylové ponožky k tomu více než svádí. S kým tedy značka v minulosti spojila své síly, aby udělala svět šťastnějším? Například se zpěvákem Miikem Snow, fotografem Curtisem Kuligem, designerem Manishem Arorou nebo se značkami Keds či Adidas. Bonbónkem pro opravdové fajnšmekry jsou pak ponožky s motivem Minecraft.

Barevné ponožky Happy Socks

Většina vyráběných ponožek má základ v podobě vysoce kvalitní bavlny či jiných textilních vláken. Ačkoliv samotná myšlenka spatřila světlo světa ve Švédsku, kolébkou jejich vzniku je Turecko, kde dnes probíhá veškerá výroba v továrně mající více jak 30 leté zkušenosti s tímto druhem doplňků.

Barevné ponožky

Kde ponožky nakoupíte?

Pokud si chcete Happy Socks pro sebe či své blízké pořídit, můžete navštívit jejich domovskou stránku, kde se nachází eshop nebo navštivte některou z prodejen v České republice. V Praze ponožky nabízejí sítě prodejen Destroy (Např. OC Chodov, OC Nový Smíchov, Palác Flora, Arkády Pankrác,…) nebo samostatné obchody Streetmarket, Jam Store, Pery nebo 66 Gallery.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top