skip to Main Content

Camaieu

Historie značky Camaieu (správně psané Camaïeu, nesprávně například Cameiu či Camaiau) se začala psát v zemi galského kohouta v roce 1984. U jejího zrodu stáli pánové Jean Pierre Torck a Jean Duforest. Ti si dali za cíl vytvořit módní značku pro ženy, která by byla schopna reflektovat současné trendy a všechno to, po čem každá moderní žena touží. Za více jak 25 let se Camaieu stal symbolem moderní, atraktivní a cenově dostupné francouzské módy.

Camaieu online eshop

Camaieu šaty

CAMAIEU je Francouzský šarm a styl za dostupnou cenu

Značka Camaieu se už od svého počátku zaměřuje na ženy ve věku 20 – 40 let, čemu odpovídá i styl jednotlivých kolekcí. Ty se v sobě snaží snoubit francouzský šarm spolu s elegancí a v rámci svých modelů dávají na odiv ženskost jejich nositelek. Ať už vám padne do oka blůza, šaty, kalhoty či sukně, v oblečení značky Camaieu se budete cítit vždy pohodlně a žensky.

Camaieu si již od svého založení dala za cíl přiblížit se ženám tak, jak jen to bude možné a stát se značkou, se kterou budou sdílet své každodenní radosti i problémy. Výsledky a kladná odezva na sebe nenechaly dlouho čekat – Camaieu si ženy oblíbily a již v roce 1991 měla v rodné Francii více jak 100 butiků. To podpořilo nadšení jejích zakladatelů, kteří se rozhodli Camaieu rozšířit i za hranice domoviny – konkrétně do Belgie, Nizozemí, Španělska a Švýcarska. Spolu s mezinárodní expanzí byla představena i nová podznačka jménem Camaïeu Homme, což nebylo nebylo nic menšího než řada módního oblečení pro muže.

V následujících letech se značka dále rozvíjela a rozšiřovala. Otvíralo se stále více a více butiků a představovaly se zcela nové řady oblečení, např. oblečení pro děti pod značkou Camaïeu Enfant. Rok 1995 můžeme z hlediska historie společnosti označit za přelomový – kvůli poklesu módního odvětví se společnost musela uchýlit k celé řadě krizových opatření, jejichž výsledkem bylo ukončení několika módních řad nebo zavření butiků v zahraničí. Oživení přišlo až o pár let později, v roce 1997.

Dnes má značka Camaieu na 500 butiků ve Francii i v zahraničí. Většinu z nich přímo vlastní, některé fungují na základě franšízy. O přání zákazníků této módní značky se k dnešnímu dni stará téměř 2 950 zaměstnanců z celého světa. Camaieu má v současné době své butiky kromě Francie také v Belgii, Itálii, Rusku, Španělsku, Polsku nebo třeba České republice.

Camaieu eshop

Kde najdete prodejny a eshop Camaieu com?

V jakých městech Camaieu najdete? Své butiky má tato značka ve městech: Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, České Budějovice, Pardubice, Plzeň, Jihlava, Liberec a Zlín. Více informací najdete na domovské stránce www.camaieu.com, kde je dostupný i eshop.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top