skip to Main Content

Logo značky DC ShoesDC Shoes je oficiální název firmy, který je známý spíše pod zkráceným výrazem DC (v češtině tedy boty DC). I když by otrocký překlad mohl vést k tomu, že se společnost věnuje pouze výrobě obuvi, není to ani zdaleka pravda. DC Shoes se specializují téměř na všechny druhy extrémních sportů počínaje klasikami jako je skateboading, snowboarding až přes BMX, motokros, rallye závodění a surfování. Ve všech těchto oblastech pak naleznete kusy oblečení určené jako pro kluky, tak i holky a děti. Ti všichni mohou vybírat z široké nabídky, která obsahuje především boty DC (dámské i pánské), mikiny DC, trika DC a spoustu dalších zajímavých věcí.

Ukázka oblečení – boty DC a jiné

Oblečení, především pak boty značky DC

DC Shoes (boty DC) je značka populární také mezi celebritami a jinými hvězdami populárního nebe. Mezi nejznámější obdivovatele této značky patří například bubeník Travis Barker, člen dnes již zaniklé punkové skupiny Blink 182, který pro DC jednou navrhnul dokonce své vlastní boty jménem Alias Remix. Dalším populárním umělcem, který se netají svou oblibou k botám značky DC, je Mike Shinoda ze skupiny Linkin Park, známý také z nově vzniklého uskupení Fort Minor. A pro další příklady bychom nemuseli chodit příliš daleko – v botách DC rád chodí rapper Lil Wayne, herec Adam Sandler, svého času značku milovala dnes již zesnulá zpěvačka Aaliyah a mnozí další.Co se historie týče, samotná firma DC Shoes byla založena roku 1993 ve městě Vista v prosluněné Kalifornii. Písmena DC původně značily zkratku název Droors Clothing Footwear, ale od toho firma pár let po své založení upustila. Později dostala značka jednodušší název DC Shoes a v roce 2004 se stala součástí kolosu jménem Quiksilver.

Ukažte, že máte rádi značku DC!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo DC

Miluju DC!
Miluju značku DC!

9 komentářů k zobrazení

  1. jááájj ta botečka moocc hezůůů tu bych chtěla a i tu druhouu samozřejmě to nwm jak bych chodila s jednou botou:-D

  2. dc….upe nej znacka na svete!upe moc pecka veci!tuhle značku milujem!

  3. koupil jsem si mikinu od DC, ve skateshopu mezi dalšímy značkamy (Adio,Quicksilver,Vehicle,Circa………) a na štítku s info. o teplotě praní atd. jsem se dočetl Made in China 🙁 jak je to možné??

  4. ta nej značka na celým světě je dc shoes ma troje boty 5 mikin jeden snowboard a 3 trička ja dc shoes prostě miluju.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top