skip to Main Content

Reebok svými výrobky podporuje každého klienta v hledání vlastního stylu, jak využít svou osobnost na maximum a dosáhnout tak svých cílů. Může to znamenat vypracovat si postavu, vyhrát těžký závod, být hvězdou na ledě nebo si jen užít sportovní odpoledne se svými přáteli. Moderní technologie,velmi propracované střihy, originální detaily a trendy výrazné barevné kombinace přenáší do kolekcí určených jak pro profesionální sportovce, tak pro ty, kteří sportují pro svůj dobrý pocit a zábavu.

Lucie v kampani „Obuj se do toho“

Tváří sportovní značky Reebok a především kolekce Easy Tone je pro nadcházející období Jaro/Léto 2011 zpěvačka Lucie Vondráčková.  Kampaň „Obuj se do toho a buď krásná a fit na léto“ je navržena pro účinnější tvarování svalů stehen, lýtek i zadečku při chůzi. Lucie dodává  „Tyhle boty jsou pro každou holku jako dárek. Jsem chodec na dlouhé traťe a v EasyTonech se mi po Praze chodí jako v bačkůrkách. Ale kouzelných. Čím více kroků uděláte, tím jste štíhlejší.  Nedávno jsme fotili další Reebok kampaň a to je vždycky tak trochu speciální den. Moc fajn fotograf, samí profesionálové a krásné nápady. Těším se, až uvidíte výsledek.Nové kolekce Jaro/Léto 2011

Značka Reebok nabízí  tuto sezónu svým klientům tři kolekce sportovní obuvi, oblečení a doplňků v podobě kšiltovech, batohů s názvy „Dámský fitness“, „Pánský trénink“ a „Volný čas“. Kolekce Dámský fitness má velmi široký záběr, naleznete v ní moderní střihy cvičebních úborů pro dámy kteréhokoliv věku v moderních barvách, pohodlnou sportovní elegantně vyhlížející obuv a doplňky především v módní černé barvě. Kolekce obsahuje i část nové tváře Reeboku Lucie Vondráčkové. V části pánský trénink naleznete podobné produkty jako v předchozí kategorii, ovšem vše vyrobeno pro sportovní pohodlí mužů. Barvy opět výrazné, moderní, nechybí nápad a originalita. V kolekci pro Volný čas si vyberete z nepřeberného množství různých druhů pohodlného oblečení od kalhot, tepláků, přes trička až k mikinám. Lifestylové boty na dlouhé chození po venku jsou výzvou pro všechny, kteří mají rádi pohodlí a zároveň originalitu a módu. Doplnit vše můžete stylovou čepicí nebo kabelou přes rameno.

Více informací o firmě Reebok a zboží značky si prohlédnete na oficiálním českém webu www.reebok.cz

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top