skip to Main Content

Bershka

Logo Bershka

Temperamentní a nápaditá móda ze Španělska

Značka Bershka nabízí originální, zároveň však praktickou kvalitní a trendy módu. Jedná se o oblečení určené zejména pro aktivní a mladé lidi, jehož nespornou výhodou jsou i přijatelné a dostupné ceny.

Bershka patří do skupiny Inditex, která je rovněž vlastníkem značky Zara. Ačkoliv u nás nejsou prodejny této značky ještě příliš rozšířené a otevřely se zde teprve před čtyřmi lety, je tato značka na trhu již od roku 1998. Za více než deset let své působnosti si zejména u mladých lidí získala velkou popularitu, díky které značka pronikla na trh již do 42 zemí světa.

Bershka

Obchody Bershka v ČR

V České republice najdeme obchody značky Bershka v Praze v OC Arkády Pankrác, v OC Chodov a OC Letňany a v Brně v Galerii Vaňkovka. Všechny obchody značky Bershka se vyznačují prostorností a kreativitou. Můžete zde kromě nakupovaní také poslouchat CD, číst si oblíbený časopis či se setkávat s přáteli – značka Bershka totiž klade důraz na to, aby se zákazníci v jejich obchodech cítili co nejvíce pohodlně. Zajímavostí je, že její jednotlivé obchody jsou zaměřené vždy buď jen na dámskou módu nebo naopak pánskou. Oficiální Bershka e-shop najdete na webových stránkách značky. Odtamtud si můžete objednat do ČR jakékoliv zboží, které najdete v obchodech. A dokonce i za stejné ceny.

Bershka

Móda značky Bershka

U značky Bershka koupíte oblečení jak ve stylu punku, hip-hopu tak i hippies a ethno. Můžete si zde vybrat celou řadu skvělých a stylových kalhot – zejména džínů. Rozsáhlá škála barev, střihů a velikostí, vyšperkovaná nápaditými detaily, opravdu stojí za to. Rovněž trička můžete vybírat v různých velikostech, vzorech, barvách, materiálech a střizích.

V kolekcích Bershka najdete například v hip-hop stylu, tzn. na zip nebo s „klokaní kapsou“ a především s kapucou apod. – přesně takové, které mladí lidé nejvíce žádají. Bershka rovněž nabízí kolekce pohodlných trendy bot a širokou řadu nejrůznějších módních doplňků.

Bershka

U této značky si přijdou na své jak milovnice punkové či rockové hudby, ale také dívky, které mají rádi módu stylu hippie, folku a country. Je to oblečení, jenž vždy působí velice pohodlně a zároveň sexy.

Kolekce pro mladé muže se rovněž vyznačují různými styly. Jedná se jak o tzv. městskou módu – urban style, která je inspirována například hip hop kulturou, tak o módu pro níž jsou typické vintage prvky a tzv. „second handový styl“ – tedy obnošený. V neposlední řadě se nachází i módní styl inspirovaný britskou kulturou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top