skip to Main Content

Značka LITEX je českým výrobcem kvalitních plavek pro ženy, děti i muže, ale také oblečení pro fitness a volný čas. LITEX byl založen v roce 1991 v Litomyšli, zpočátku pouze jako výrobce plavek, ale již po roce byla přidána kolekce oblečení pro fitness. V současné době se sortiment firmy rozšířil o funkční, termo, bezešvé či spodní prádlo, trika, topy, zeštíhlující kalhoty, ponožky a těhotenské oblečení a plavky.

LITEX využívá materiály pouze s obsahem značkových elastických vláken DuPont Lycra ®, čímž dosahuje velké pružnosti, poddajnosti a pohodlnosti svého prádla. U fitnessového oblečení je využíváno příznivých vlastností dalšího kvalitního materiálu ze syntetických vláken DuPont – Supplex , u oblíbeného oblečení pro venkovní aktivity se pak využívá materiálů Carvico z počesaného polyamidu opět s příměsí elastanu pro zaručení požadovaných vlastností oblečení. Plavky i oblečení se šijí výhradně v České republice a dováží kvalitní látky od výrobců především z Itálie, Španělska a Francie.Nekonečné kombinování a doplňky

Plavky značky LITEX nevynikají pouze kvalitním materiálem a dlouhou životností, ale také se svou širokou nabídkou, která dokáže uspokojit většinu zákazníků. Každá kolekce plavek vzniká ve vlastní návrhářské dílně a je vždy originální. Navíc díky takzvanému „puzzle“ systému si zákazník může vybrat z různých druhů kalhotek i podprsenek, od tang po bokové kalhotky s nohavičkou, z podprsenek pak trojúhelníkové, košíčkové, push-up atd. Není problém si zkombinovat nejen různé střihy, ale i různé velikosti. Plavky a oblečení jsou dostupné také v mnoha barvách a barevných a vzorových kombinacích. Kromě samotných plavek se nabízí i bohatá škála sladěných doplňků jako jsou parea, plážové sukně, šátky, kšilty, čelenky nebo plavecké čepice.

Tváře značky LITEX

Svou tvář značce LITEX propůjčila za dobu jejího působení celá řada slavných českých modelek a vítězek soutěží miss, například Iveta Lutovská, Diana Kobzanová, Jana Štefánková, Martina Poulíčková či Agáta Hanychová. LITEX je také pravidelných návštěvníkem mezinárodních veletrhů (Styl Kabo, Sport Prague) a sponzoruje různé sportovní a společenské akce.

Zboží značky LITEX si můžete zakoupit v jednom ze sítě kamenných obchodů, v jejich eshopu nebo si ho objednat přímo z katalogu.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top