skip to Main Content

Pokud se o sport aktivně zajímáte, jistě vám neunikla značka Under Armour. V poslední době se těší velké oblibě a dokonce slušně konkuruje i velmi známým sportovním značkám jako je Nike či Adidas. Jedná se o velmi zajímavou módní značku, a tak není od věci si o ní říct několik informací, které jste možná ani nevěděli. Tak jdeme na to!

Under Armour shop logo

Značka Under Armour

Značka Under Armour pochází ze Spojených států amerických. Zaměřuje se na výrobu sportovního oblečení a obuvi, v sortimentu této značky ale najdete taktéž volnočasové oblečení a obuv. Zakladatelem této značky je bývalý fotbalista Kevin Plank. Na trhu není Under Armour žádným nováčkem, byla založena již v roce 1996. Firmě se začalo poměrně rychle dařit. Z malého prostoru ve Washingtonu D.C. se firma přestěhovala do Baltimoru, kde sídlí dodnes.Zrození nápadu

Kevin Plank hrál na univerzitě v Marylandu americký fotbal. Tato osobní zkušenost ho přivedla k nápadu výroby sportovního oblečení, které by bylo pro sportovní účely speciálně upraveno. Kevina velmi štvalo neustálé převlékání do potem zmáčených starých dresů, a tak ho napadlo vyrábět trička, která by uměla odvádět pot díky syntetickému materiálu. A nápad byl na světě. Své první výrobky věnoval svým spoluhráčům a následně oblečení zdokonalil. Jeho trička pak byla vyrobena z mikrovláken a měla za úkol udržovat sportovce v teple a suchu.

Později značka Under Armour začla spolupracovat s jinými známými značkami, objevila se dokonce i na zimní olympiádě v Soči. Tam značka poskytla kombinézy pro rychlobruslaře. Zajímavé jsou též spolupráce s UCLA či hráčem NBA Stephem Cuttym, které Under Armou ještě více proslavily.

Under Armour dnes

Sortiment této značky se od té doby neustále rozrůstá. Dnes vyrábí dámské, pánské i dětské oblečení a obuv. Na co si jen vzpomenete, to u značky Under Armour najdete. Jedná se především o trička, kalhoty, spodní prádlo, sportovní obuv, mikiny, bundy i různé doplňky v podobě kšiltovek či sportovních batohů a tašek. Specializuje se taktéž na výrobu dresů amerického fotbalu, klasického fotbalu či basketbalu. Jedná se o velmi kvalitní produkty, čemuž odpovídá i jejich cena. Jistě si oblečení a další produkty značky Under Armour oblíbíte, při sportu se budete cítit jako v bavlnce.

Under Armour eshop

Jak nakupovat

Veškerý sortiment včetně nejnovější kolekce najdete na e-shopu underarmour.cz. Objednání a doručení zboží je jednoduché, firma využívá služeb Zásilkovny či PPL. Platit můžete předem nebo při předání zboží, a to jak hotově, tak kartou. Vrácení zboží taktéž není nijak náročné, bližší informace naleznete na stránkách e-shopu, v zásadě však probíhá opět přes Zásilkovnu. Nakupovat můžete samozřejmě taktéž v kamenných prodejnách Under Armour, které se nachází v Praze a Ostravě.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top