skip to Main Content

Logo značky PowerPower patří pod mezinárodně uznávanou značku Baťa. Pokračuje s velikým úspěchem v tradici, kterou všichni milují. Poskytuje opravdu kvalitní výrobky za velmi dobré ceny. První zmínky o této značce jsou z roku 1972,kdy si udělala malé místečko ve sportovním odvětví. Nejdříve se používala jako sportovní obuv ve Velké Británii, nyní je už ale rozšířena po celém světě.

Power klade důraz na neustálý pokrok a vývoj, proto je tak oblíbená především v atletice. Power vyrábí kvalitní zboží a garantuje jejich kvalitu, ať už jde o odolnost tak i o trendy styl. Reaguje na podněty od svých zákazníků, jak požadavky na výkonnost tak i na cenu.Ukázka bot PowerPower nabízí základní sportovní vybavení. Je výhodné především porovnáním cena – kvalita. Je to správná volba pro aktivní způsob života – jogging, běhání, všechny druhy sportu, kriket, badminton, tennis, a vůbec tvoří celý životní styl. Power výrobky mají unikátními rysy. Mezi výhody firmy Power oproti konkurentům v obuvi je profesionální servis poskytovaný zákazníkům a navíc garantuje to nejlepší zboží, které je vyráběno v ten správný čas, za skvělou cenu.

Ne nadarmo má Power slogan: Buď chytrý: „Nová technologie nahrazuje cenu“, Power zákazníci jsou chytrými zákazníky, ne jen platící stádo.

Skate boty Power – ukázka

Ukázka dámských a pánských skate bot Power

U nás v České republice je značka Power známá z prodejen Baťa především svými botami určenými pro skateboarding. Ty si oblíbili nejenom milovníci prken, ale i spousta dalších lidí, kterým vyhovuje jejich pohodlí a nosí je třeba do školy nebo do města. Na rozdíl od jiných skate bot amerických značek typu DC nebo Adio pro značku Power hovoří především cena, která je pro domácí zákazníky mnohdy velmi příznivá.

Ukažte, že máte rádi značku Power!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo Power
Miluju Power!
Miluju značku Power!

Kde koupit boty značky Power

Pokud patříte k milovníkům bot Power, již brzy na tomto místě najdete seznam obchodů a e-shopů, kde se dá jejich zboží koupit.

2 komentářů k zobrazení

  1. mnoooooo velice faaaajn moc boty!!!!!milujem ich:))su pohodlne super vyzeraju fakt vela vydrzia a nakonec uplne super ceny:)jedine boty ktore k nim zrovnavam su Vans:)

  2. boty power su najlepsie botasky na svete D:..su pekne pohodlne a hlavne kvalitne:D tymtobotaskam sa nyrovnaju ziadne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top