skip to Main Content

Značka F&F (někdy též F&F Móda by Tesco) je řadou oblečení od obchodního řetězce Tesco. Ten má sice možná většina z nás spjatý pouze s potravinami, nicméně sortiment tohoto britského obchodního gigantu je mnohem větší a oblečení tvoří jeho nezanedbatelnou část.

Ačkoliv se tedy oblečení pod značkou F&F vyskytuje v těchto obchodních řetězcích již delší dobu, až nyní došlo k otevření samostatného obchodu pod touto značkou. Vůbec první (a věříme, že zdaleka ne poslední) obchod byl otevřen 30 září 2010 v obchodním centru Palladium na Náměstí Republiky v Praze.Oblečení značky F&F nabízí kvalitu, moderní střihy a styly a především dostupnou cenu. V kolekcích značky F&F najdete oblečení pro muže, ženy i děti a to pro všechny typy postav, plnoštíhlé nevyjímaje.

F&F nabízí oblečení na běžné nošení doma, venku, v přírodě a rozhodně nezapomíná ani na slavnostnější příležitosti, kdy je potřeba oslovit elegancí, stylem a luxusem. Jinými slovy si v F&F Store určitě vyberete to nejvhodnější oblečení pro každou příležitost. To vše samozřejmě s ohledem na přijatelnou cenu.

Řady oblečení F&F:

F&F Black

Exkluzívní řada toho nejelegantnějšího oblečení pro skutečně náročné zákazníky. Spadá sem především móda do práce a do společnosti, když chcete udělat dojem a zapůsobit (šaty, košile saka aj.)

F and F Black

F&F Blue

Druhou řadou je F&F Blue, která nabízí hlavně stylové a trendy oblečení pro volný čas a je reprezentováno především džínovou módou. Najdete zde kalhoty, trička, mikiny, svetry a mnohé další výrobky.

F and F Blue

F&F Basics

Basics je nejnižší řada nabízející každodenní produkty za ceny dostupné pro každého. Najdete zde jednoduchá trička, mikiny a jiné zboží oblečení pro běžné nošení.

F and F Basics

F and F True

F&F True

Pokud patříte mezi ženy, které mají problém se v obchodech obléknout proto, že jejich velikost je trochu větší než všechny dostupné modely, určitě se dívejte po značce F&F True, která nabízí elegantní a stylovou módu pro všechny ženy s tímto problémem.

Značka F&F se neomezuje pouze na módu a oblečení, v široké nabídce jsou i nejrůznější módní doplňky jako šály, čepice, opasky, šperky a dokonce boty. Oblečete se tu doslova od hlavy až k patě.

Pokud byste nahlédli do historie značky jako takové, zjistili byste, že není nikterak dlouhá – oblečení F&F existuje na trhu pouze několik málo let a značka jako taková pronikla na trh ve střední Evropě až v roce 2008. Pražské Palladium je navíc vůbec prvním obchodním centrem na světě, kde má F&F svůj vlastní obchod. Majitelé značky totiž berou pražský obchod jako pilotní projekt a pokud bude úspěšný, rozšíří jej i do dalších zemí světa. Více informací o značce najdete na domovské stránce FFmoda.com, kde můžete zdarma stáhnout i aktuální F&F katalog.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top