skip to Main Content

KappAhl je vedle nábytkářského gigantu IKEA jednou z nejznámějších značek pocházejících ze Švédska. Aby taky ne, když se jedná o jednoho z největších producentů kvalitní a značkové módy na tamějším území. Ten se pomalu, ale jistě zabydluje i v Česku. Pojďme si proto tuto – na naše poměry – relativně tajemnou značku blíže představit.

KappAhl - móda pro ženy

Značka KappAhl si dala již při svém vzniku dala poměrně prostý cíl – chtěla poskytnout lidem příležitost se dobře oblékat. Jak společnost sama prohlašuje, má opravdu ráda své zákazníky. A vůbec ne pouze proto, že by k nim chodili a nakupovali jejich oblečení, ale také proto, že je zábava činit je spokojenými se svým oblečením a celkovým zevnějškem.Obchody KappAhl se snaží obléknout celou rodinu od hlavy až k patě. Nejvíce do noty by značka však měla padnout lidem ve věku 30-50 let a dětem do čtrnácti let. Právě takové jsou dvě hlavní cílové skupiny, pro něž KappAhl své oblečení na míru připravuje.

Móda KappAhl v číslech

Jak již bylo řečeno, značka KappAhl je jedním z největších módních řetězců pocházejících ze Švédska. V současné době má tato firma přesně 360 obchodů v 5 různých státech Evropy – domácím Švédsku, v sousedním Norsku a Finsku, v Polsku a samozřejmě v České republice. Zde se nacházejí zatím 3 obchody, nicméně jejich počet by měl postupem času narůstat.

KappAhl - móda pro pány

Chod firmy a obchodů KappAhl zaměstnává na 3500 lidí, z nichž 35 tvoří designeři navrhující nové kolekce. Těm se každý rok podaří vymyslet neuvěřitelných 10 000 různých druhů oblečení či doplňků. V konečném součtu se každoročně na trh dostává až 60 milionů kusů oblečení se značkou KappAhl. To je úctyhodné číslo, nemyslíte?

Co KappAhl odlišuje od jiných značek a řetězců je velká flexibilita a schopnost přizpůsobovat se přáním zákazníků – nové oblečení se na pulty obchodů dostává každý týden!

Značka, která myslí ekologicky

Jednou z priorit KappAhl je důraz na ekologii a životní prostředí. To, co v podání některých vypadá jen jako prázdné motto, se značce podařilo přetransformovat již v roce 1998 ve firemní politiku. Veškeré oblečení je vyráběno podle přísných ekologických standardů, všichni dodavatelé jsou kontrolováni a sama firma se aktivně angažuje ve vývoji nových postupů a technologií, které budou co nejméně zatěžovat přírodu.

Oblečení pro celou rodinu

KappAhl rozděluje své oblečení na tři hlavní řady:

KappAhl Woman

Pro ženy nabízí KappAhl téměř vše, na co si vzpomenou. Od spodního prádla, přes, trička, topy, halenky, kalhoty, legíny, bundy a kabáty až po nejrůznější doplňky a stylové módní vychytávky. Jako jedna z mála značek myslí i na ty z nás, kterým příroda nadělila plnější tvary a nabízí rozšířenou kolekci zboží v nadměrných velikostech.

KappAhl Man

Kolekce KappAhl Man pro muže nabízí širokou a velmi pestrou škálu oblečení pro muže na nejrůznější příležitosti – na party, do práce i pro volný čas. V rámci této řady byla nedávno představena značka Hampton Republic 27. Ta je určena všem mužům, kteří mají chuť kombinovat klasickou, mužnou a americkou módu, která odráží touhu po všem příjemném, co život nabízí. Kolekce Hampton Republic 27 zahrnuje celý šatník: Svrchní oděvy, saka, džíny, kalhoty, košile, svetry, trička a doplňky.

KappAhl - móda pro pány

KappAhl Child

Pod názvem KappAhl Child přichází na trh kolekce pro děti. Ta se nezaměřuje na žádný konkrétní věk a oblečete tu každé dítě od miminek až po děti ve věku 14 let.

Obchody KappAhl v ČR – Praha, Brno a Liberec

V současné době má značka KappAhl v České republice tři obchody. První z nich se nachází v Praze a navštívit ho můžete pokud se vydáte do Galerie Harfa (zastávka metra Českomoravská, hned vedle O2 Areny). Druhý obchod je v Liberci ve Forum Liberec a třetí je v brněnském centru Olympia. Více informací o značce najdete na její domovské stránce: http://www.kappahl.com/.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top