skip to Main Content

Logo outletu Galleria Moda TuchoměřiceOutlet Galleria Moda (dříve známý jako Outlet Airport Praha / Outlet Ruzyně) je jedním z nejnovějších outletů umístěných na území našeho hlavního města (směr na Tuchoměřice). Na rozsáhlé ploše třiceti tisíc metrů tu zákazníci najdou desítky obchodů se značkovým zbožím mnoha světových i domácích značek se slevami minimálně 30 % oproti běžným obchodům. Narozdíl od jiných outletových center přináší Galleria Moda do Česka i jinde tak nepříliš viděné značky jako je třeba Valentino, Missoni nebo Marzotto.

Otevření Galleria Moda

Čím si Galleria Moda (resp. tehdy ještě Airport Praha) získala pozornost spousty lidí i médií, je několikanásobné odložení otevření celého centra. Ve vzduchu bylo několik termínů, do kdy by outletové centrum mělo být otevřeno, nicméně prozatím to vypadá, že k tomu nedojde ani do konce roku 2008. Doufejme, že k tomu dojde již brzy…Foto outletu Galleria Moda TuchoměřiceJednou z největších výhod outletu Galleria Moda poblíž obce Tuchoměřice u Prahy je především její strategická poloha, která se nachází nedaleko ruzyňského letiště. Navíc se jedná o spadovou oblast tří milionů obyvatel, v níž se nacházejí nejenom obyvatelé Prahy, ale i Plzně a Kladna. Snad právě proto se rozhodl investor stojící za výstavbou tohoto outletu postavit kromě nákupního centra v areálu Galleria Moda i hotel s kapacitou dvě stě lůžek. Jestliže přijedete do Galleria Moda vozem, můžete využít rozsáhlého krytého parkoviště s kapacitou 2000 aut nebo nekrytého s kapacitou 500 aut. V areálu outletu Tuchoměřice najdete i menší zábavní park.

Seznam značek a firem, které najdete v Galleria Moda

Adidas, Alpine Pro, Armata di Mare, Baldinini, Bric’s, Caribu, Eryn Brinie, Ethic, Guru, Champion, Jaggy, Lacoste, Lubiam, Machat, Marlboro Classic, Missioni, Multibrand Fashion, Nike, OdR, Pakerson, Pierre Cardin, Puma, Reebok, Robe di Kappa, Potten & Pannen Stanek, Time Color, Tombolini, Valentino a další.

Adresa outletu Galleria Moda

Galleria Moda, Ke Kopanině 421, Tuchoměřice – 252 67.

Jak se dostat k Outlet Galleria Moda

Outlet centrum Galleria Moda se nachází v blízkosti ruzyňského letiště ve směru z Prahy na Chomutov, kousek od obce Tuchoměřice.

Autem
Dálniční spojnice Praha – Chomutov, sjezd Letiště Ruzyně.

Metrem
Pouze několik kilometrů odtud je stanice metra Dejvická, konečná zelené trasy A, spojená s Outletem.

Autobusovou linkou Galleria Moda
Vlastní autobusová doprava zajistí spojení Outletu Galleria Moda s mezinárodním letištěm a konečnou metra i s historickým městským centrem.

Pozn.: Centrum se jmenuje Galleria Moda, nikoliv Gallerie Moda nebo Galerie Moda!

Back To Top