skip to Main Content

Gas

Módní značka GAS Jeans patří k prémiovým světovým značkám a je zastoupena v okolo 3 000 prodejních místech na všech perspektivních trzích světa. Italská firma GAS přináší svým zákazníkům vybranou, velmi kvalitní, nápaditou módu pro muže a ženy od 20 let výše. Výrazem je mladá, je však určena nejen mladým. Její důraz na střihy, kvalitu materiálu a nápaditost ji činí atraktivní pro všechny, kteří se zajímají o módu a rádi chodí oblékáni zajímavě, originálně a moderně zároveň.

Produkce a distribuce GASu

Veškeré kolekce značky GAS jsou navrhovány, vyráběny a distribuovány italskou společností Grotto S.p.A. Firma Grotto byla založena panem Claudiem Grottem v roce 1982 ve městě Chiuppano nedaleko Vicenzy v průmyslové oblasti severovýchodní Itálie. Během dlouhých let své existence si vybudovala renomé důsledným naplňováním cíle kvalitní a osobité módy. V posledních letech se Grotto zaměřuje také na vysokou kulturu prodeje ve vlastních designovaných obchodech. Tento nový koncept je k vidění a sehnání v Londýně, Tokiu, Hong Kongu, Berlíně, Mnichově, Miláně a před pěti lety byly také nově otevřeny dva konceptuální obchody v Praze.

Zimní kolekce GAS Jeans

Aktuální zimní kolekce značky GAS je opět inspirována po celém světě. Je rozdělena na tři části.

Techno sport nabízí specifické materiály a výrazné barvy jako jsou stříbrná s vysokým leskem, stříbřitě modrá, nachová. Dále Kanadský venkov, což je venkovsky-elegantní styl nabízející klasické kárované košile, kožíšky, oblíbené boty „traktory“ a jinou pohodlnou módu, která je zároveň šmrncovní. Poslední část je inspirována britskou punkovou scénou 70. a 80. let – divoký a zároveň elegantní styl s rockovým podtextem, jemuž velí úzké „slim“ džíny, potisky s graffiti a černá barva v kombinaci s výraznými barvičkami.

Gas v České republice

Italskou módní značku GAS zastupuje v České  a Slovenské republice exkluzivně již od roku 2000 JUDr. Zdeněk Novák. Toto zastoupení dodává zboží svým odběratelům a do vlastní sítě obchodů, které naleznete po celé republice. Namátkou zmíním například obchodní centrum Palladium nebo Nový Smíchov v Praze, Olympii v Brně, v Ostravě, Olomouci a Zlíně se obchody nacházejí přímo v centru města. Pro více informací o značce Gas prosím navštivte oficiální web  www.gasjeans.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top