skip to Main Content

Logo značky LindexLindex je dnes s více než 350 obchody ve Švédsku, Norsku, Finsku, Pobaltských státech, České republice, Rusku a středním východu jedním z vedoucích módních řetězců severní Evropy. Obchody Lindex se vyznačují charakteristickým ženským stylem, který vyjadřuje pojetí značky a také inspiruje zákazníka k tomu, aby se cítil dobře a chtěl vypadat fantasticky.

Ukázky oblečení Lindex

Ukázka oblečení Lindex

Lidex a jeho historie

Obchod LindexFirma vznikla v roce 1954 a zaměřovala se na spodní prádlo. První obchod mimo Švédsko otevřeli v roce 1969 v Norsku. Dětské oblečení prodává od roku 1985.Linie značky Lindex

Women’s wear je jedna ze tří linií značky. Protože móda nikdy nebyla tak moc osobní jako dnes, navrhuje Lindex oblečení pro ženy tak, aby se dalo různě kombinovat a každá žena si mohla vytvořit svůj vlastní styl. Vše je zaměřeno tak, aby každý mohl vyjádřit sám sebe a svůj styl.

Oblečení v Lindexu je dostupné pro všechny, nejen pro štíhlé ženy – vyrábějí se až do velikosti 52!

Šaty Lindex

Ukázka šat Lindex

Lingerie – spodní prádlo – si můžete vybírat ze třech módních linií. První se jmenuje „Ella M“ a je tou nejluxusnější z nich. Zahrnuje smyslné spodní prádlo s bohatým smyslem pro módu. „So U“ je řada spíše pro mladé, ve které vás potěší zvláště nižší ceny. A kolekce „Move rest sleep“ byla vytvořena speciálně pro chvíle relaxace a pohody. Naleznete v ní pyžama, noční košile nebo třeba sety na jógu. Materiály jsou příjemné a střihy jsou pohodlné pro lenošení.

Ukázky oblečení Lindex

Ukázka oblečení Lindex

Children´s wear nabízí kousky pro děti. Oblečení pro děti Lindex se líbí jak rodičům, tak jejich dětem. Své děti můžete obléct v kolekci Fix od velikosti 50 do 128 a v kolekci Heartquake pro dívky od 146 do velikosti 170. Toto oblečení je šik do školy i na diskotéku.

Kromě těchto řad naleznete v obchodech Lindex také veliký výběr doplňků. Čepice, rukavice, šály, ponožky, mnoho druhů punčocháčů, sluneční brýle, nebo také vlasové doplňky či kartáče na vlasy.

V České republice můžete obchody Lindex navštívit například v Brně, Liberci nebo v Ostravě. Do budoucna firma chystá v Česku až 40 obchodů!

Ukažte, že máte rádi značku Lindex!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Kde koupit oblečení značky Lindex

Máte-li rádi oblečení značky Lindex, již brzy na tomto místě najdete seznam obchodů a e-shopů, kde se dá jejich zboží koupit.

8 komentářů k zobrazení

  1. U firmy LINDEX jsem konečně našla v mé velikosti ( 95 DD ) super podprsenku 🙂

  2. Proč je v Ostravě omezena nabídka jen do č. 46? Větších hezkých věcí je velký nedostatek!!!

  3. Kde v Praza najdu prodejnu LINDEX, nebo kdy a kde bude otevřena .Děkuji

  4. jo lindex je muj nejoblibenejsi kramek mam ho moc rada a vzdycky tam najdu neco krasneho

  5. Jo reklama velkolepá , avšak na dotaz zda je možno zakoupit dárkový kupon jenž jsem chtěl dáti své přítelkyni mi bylo dopovězeno, že nic takového nevedou!!!!!

  6. BYL to můj oblíbený obchod do chvíle, než jsem si „dovolila“ něco reklamovat ( OC NISA Liberec).Arogantní,neochotný prodavač mi okamžitě sdělil jestli si to nechci ještě rozmyslet,protože je reklamace zbytečná a bude zamítnuta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top