skip to Main Content

Jackpot

Značka pro dámy, Jackpot, je velkou součástí dánské módní a designové scény. Její počátky sahají do počátku 70. let 20. století, kdy Jorgen a Carli Gryovi začali šít vlastní oblečení z pohodlných, barevných materiálů, s trendovým designem a začali je prodávat ve sklepě vlastního domu. Brzy se o nich začalo mluvit po celém městě. V roce 1974 Klaus Helmer pomohl značce dobýt širší trh pod názvem “Jackpot by Carli Gry.

Kultura značky

Kutura značky Jackpot se dá charakterizovat jako neformální, založená na přirozené tvorbě oblečení a silné vášni pro výsledný produkt. Jackpot věří, že vytvořením kvalitních a dlouhotrvajících kolekcí nabízí alternativu k dnešní rychle se měnící módě. Talentovaný tým dává každému kousku oblečení unikátní charakter. Cílem značky je ženy inspirovat a pomoci jim skrze ni vyjádřit svou osobnost.

Oblečení Jackpot

Design a sociální svědomí

jackpotJackpot se nebojí pestrých barev, používá ručně malované motivy a potisky a ženským tvarům lichotící střihy. Čisté barvy, uhlazený vzhled, ale vždy zachován důraz i na ty nejmenší detaily. Moderní bohémský styl, skvěle padnoucí a ve vysoké kvalitě, dodává kolekcím Jackpotu sofistikovanou aktuálnost. Kolekce jsou jednoduché, nenásilné a nenuceně stylové.

Nenucený přístup k módě a životu je právě to, co definuje nositelku oblečení značky Jackpot. Je paní svého vlastního stylu, obléká se sebevědomé a bez námahy kombinuje různé kousky. Její volnomyšlenkářskou povahu vyjadřuje láska k barvám, potiskům a překvapujícím detailům. Je kreativní v čemkoliv, co má na sobě.

Sociální a uvědomění a šetrný přístup k přírodě je v Jackpotu samozřejmostí – důkladně si vybírají dodavatele, kteří chrání přírodní zdroje a chovají se eticky ke každému svému zaměstnanci. Jackpot používá takové materiály jako organickou bavlnu, len, recyklovaný polyester a vlnu, alpaku či lyocel.

Kde oblečení Jackpot nakoupíte

Dnes oblečení značky Jackpot najdete v 1300 – 1400 obchodech s oblečením a 100 Jackpot obchodech v 21 zemích světa. Česká republika nebyla až do září 2013 výjimkou, jelikož značka Jackpot fungovala společně s obchody Cottonfield, nicméně její mateřská firma se rozhodla z naší vlasti odejít a zavřít všechny obchody.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top