skip to Main Content

DKNY logoVíte, která žena stála u zrodu značky DKNY? Módní návrhářka Donna Karan po sobě pojmenovanou společnost založila roku 1984 . Její iniciály tak vysvětlují původ prvních dvou písmen v názvu firmy. Pod zkratkou NY se vám však také něco vybavuje, že? Ano, i v tomto případě jde o známé označení pro New York. Důvodem výběru tohoto nejlidnatějšího města USA je fakt, že veškeré produkované oblečení je vhodné pro lidi všech národností. Hlavní inspiraci představuje osoba, která velmi často cestuje po celém světě a vždy se chce ve svém oděvu cítit dobře. Dopředu sice neví, kam ji proud událostí zanese, ale dobře si uvědomuje potřebu módního oblečení. A právě s takovým člověkem, který má rád tempo a vyznává svůj individuální postoj se lze v New Yorku běžně setkat. A tím je zrození značky Donna Karan New York jasně vysvětleno. Většinou se sice používá zkrácený termín DKNY, rozhodně však nebude na škodu vědět, co jednotlivá písmena vlastně vyjadřují.

Populární centrum obchodu a finančnictví jako hlavní tahoun

Nejlepší nápady vznikají především během procházení na newyorských ulicích. Zjednodušeně se dá říci, že duch tohoto velkoměsta se stal nezaměnitelnou součástí DKNY. Bez zmíněné životní energie by to zkrátka nebylo ono. Veškeré modely v sobě spojují zábavu, rychlost a multikulturní vlivy. Ať už potřebujete džíny do práce, vkusné tričko na večer nebo vás čeká návštěva přátel, vždy si v nabídce vyberete.Mnoho doplňků pro dotvoření vašeho outfitu

V rozsáhlém sortimentu padne elegantní oblečení do oka každé ženě i muži. Jakmile se dostatečně vybavíte, přijdou na řaduDKNY parfém další důležité produkty. Co říkáte na krásné DKNY hodinky? A nebo vás snad okouzlily šperky? Báječně vypadající náramek se na vaší ruce bude určitě skvěle vyjímat. Mezi velmi žádané pak patří i DKNY kabelky. Volit lze totiž z mnoha druhů a barev. Mezi osvědčenou klasiku se přitom řadí výrobky z kůže. A víte, na co ještě nesmíme zapomenout? Na Be Delicious DKNY parfém s příjemnou vůni. Bez něho se totiž dnes neobejdete.

Pořizujeme zboží DKNY

DKNY oblečeníOblečení a převážně doplňky v České republice prodává několik kamenných obchodů i eshopů. Chcete-li získat konkrétní představu o tom, co vše si lze zakoupit, přejděte na dkny.com.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top