skip to Main Content

Guru logoItalské firmě produkující oblečení pod značkou Guru se podařilo do svých modelů vnést i něco nového. Jde především o typický temperament tohoto středomořského státu. Oděvy jsou proto v určitém ohledu vždy hravé a výborně se nosí. Rozhodně přitom nedochází ke kopírování již použitých prvků. Naopak tomu vše oplývá příjemnou inovací a dosud neviděnými nápady. Dochází tak nejen k vyslyšení požadavků žen, které si zkrátka přejí mít na sobě vždy něco nového. Z bohaté nabídky si totiž vyberou i pánové. Guru oblečení rozhodně stojí za vyzkoušení, protože o svěží neotřelý vzhled dnes jde v prvé řadě.

Krátce z historie

I přesto, že ke zrození značky došlo v roce 1999, podařilo se firmě za poměrně krátkéGuru tričko časové období uspět se svoji módou v mnoha zemích. Pokud se totiž na trhu objeví zboží hodné pozornosti, zákazníci si k vysněným oděvům vždy cestu naleznou. Guru se pochopitelně snažilo tento cíl co nejvíce usnadnit a společnost proto pokračovala v neustálé expanzi své prodejní sítě.Sortiment

Zákazníci již od počátku obdivovali především nejrůznější svršky. Ať už jde o trička, mikiny či vesty, vždy se kolem tohoto oblečení vytvořila početná skupina fanoušků. Tím to však rozhodně nekončí. Nabídku totiž doplňují kalhoty a sukně. Vybírat lze rovněž z mnoha doplňků a dokonce i bot.

Hlavní přednosti

Každý ví, že Itálie se označuje jako místo, ve kterém vzniká podstatná část současné módy. Z uvedeného faktu proto vyplývá postavení tamějších designérů navrhujících oblečení. Lídra značky Guru přitom představuje Matteo Cambi s více než bohatými zkušenostmi. Ten společně se svým týmem připravuje dvakrát do roka kolekci pro aktuální období.

Prodejny

Guru prodejnaV České republice lze Guru oblečení pořídit v několika městech. Jejich aktuální seznam naleznete na stránkách českého zastoupení www.gurufashion.cz. Oficiální web s podrobnějšími informacemi a vyobrazením jednotlivých kolekcí se přitom nachází na www.guru.it.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top