skip to Main Content

Calliope

Calliope logoNávrháři se však nezaměřují jen na tuto oblast. Dalším důležitým cílem je pochopitelně následování aktuálních trendů. Co lze taky v zemi považované za významné centrum módy jiného očekávat? Tvrdá práce celého týmu této společnosti se ostatně projevila i významnou expanzí. S prodejnami, které se chlubí nápisem Calliope se proto setkáte v desítkách různých zemí. Na trhu má firma silné postavení a může si proto dovolit pravidelné inovace, čehož samozřejmě s oblibou využívá.

Zaměření

V nabídce si vyberou dospělí lidé přibližně do 50 let. A může přitom jít o ženu či muže. Pravděpodobně vás přitom daný oděvCalliope tričko ihned zaujme, protože je vytvářen s přesvědčením, že zákazníkům musí daný produkt po všech ohledech vyhovovat. Vše proto začíná výběrem kvalitních a pohodlných materiálů. Dále se pokračuje moderním návrhem ve snaze vytvořit koncepci, ve které se každá osoba bude cítit přirozeně. A co konkrétně lze vlastně zakoupit? Čekají na vás trička, košile, svetry, kalhoty, sukně a boty. Zapomenout nesmíme ani na mnoho dalších doplňků – šátky, čepice, peněženky, pásky nebo kabelky.

Rozbor názvu

Rozhodně určitě nebude na škodu, když zmíníme, co vlastně slovní spojení Calliope znamená. Do češtiny lze tento výraz přeložit jako jméno – Kalliopé.

Calliope prodejna

To podle řecké mytologie používala dcera boha Dia. Mnohem důležitější však je, že byla múzou básnictví. Slovo Kalós se přitom používalo k pojmenování něčeho krásného. A naopak termín Opos vyjadřuje zpěv. Nové svěží nápady přitom skutečně hrají u značky Calliope důležitou roli. Múza totiž návrháře políbí velmi často. Lepší název proto nemohl být zvolen.

Prodejny

Jestliže po oblečení Calliope zatoužíte, nezbývá než se vyléčit návštěvou nejbližšího obchodu. S jeho nalezením vám přitom pomohu stránky www.calliope.info.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top