skip to Main Content

Logo EverlastProminentní, světově známá značka Everlast je synonymem pro box. Původně byla založena Jacobem Golombem roku 1910 v Bronxu v New Yorku, jako značková výroba plavek. Sedmnáctiletý Jacob Golomb byl synem ševce a vášnivého plavce nespokojeného s trvanlivostí plavek, které vydržely maximálně jednu sezónu.

Oblečení Everlast

Jakob Golomb tedy začal navrhovat a vyrábět kvalitní plavky s garancí, pyšně je pojmenoval „EVERLAST“ (věčně trvající). Výroba plavek dlouho nepřetrvala, ale značka jako taková ano. V následujících letech Jacob Golomb přeměnil svou malou firmu v obchod, aby uskutečnil svůj sen a začal vyrábět sportovní potřeby.V roce 1917 se Golomb seznámil se začínajícím boxerem Jackem Dempseym. Ten chtěl nechat vyrobit chránič hlavy, který by vydržel déle než 15 kol. Jakobovi Golombovi se to podařilo a Jack Dempsey oblečen a chráněn značkou Everlast vyhrál v roce 1919 titul mistra světa v nejtěžší váhové kategorii. V roce 1925 Jacob Golomb navrhl elastické boxerské trenky do pasu, které se okamžitě proslavily.Doplňky Everlast

Fenomén ve světě boxu a sportu

Boxer EverlastBoxerka EverlastSoučasně s vývojem na sportovním poli se značka Everlast rozvíjela i v módní oblasti. Její produkty jsou oblíbené především kvůli kvalitě materiálů, pohodlí střihů a limitovaným edicím mikin, trik, čepic, bot a mnoho jiných produktů této značky. Společnost Everlast v roce 2006 představila vlastní vůni Original 1910. O rok později se stala součástí britské Brands Holdings, pod které patří i Slazenger, Donnay nebo Dunlop.

Everlast je dnes nejrozšířenější boxerskou značkou v USA. a západní Evropě a zahrnuje pánské a dámské sportovní oblečení, oblečení pro volný čas, vybavení pro box, thai box a bojové sporty, profesionální a domácí fitness pomůcky, boty, tašky, plavky, hodinky a kosmetiku. Z Everlast Worldwide Inc. se během let stala Everlast Choice of Champions (v překladu Volba šampionů) díky jeho používání pro tréninky a profesionální zápasy. Značku Everlast reprezentovali boxeři jako například Muhammad Ali, Jake LaMotta, Mike Tyson, Evander Holyfield, Joe Frazier a mnoho dalších.

1 komentář k zobrazení

  1. Everlast dobrá značka 🙂 ale tato kondička na tom obrázku 🙂 v tom růžovém 😛 luxus 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top