skip to Main Content
Astratex značka

Společnost Astratex se prodeji spodního prádla a plavek pro muže, ženy i děti věnuje již od roku 2000. Od té doby se v tomto oboru stala významným hráčem v rámci celého středoevropského trhu.

Astratex Eshop a prodejny

Astratex recenze a informace

Společnost si je dobře vědoma toho, že nákup prádla přes e-shop není to samé, jako nákup v kamenné prodejně, ve které si jej můžete vyzkoušet. Proto se svým zákazníkům snaží na svých stránkách nabízené produkty maximálně přiblížit. Každý výrobek doprovází bohatá fotogalerie, která vybraný typ oblečení ukazuje ve všech barvách a ze všech stran. Díky možnosti přiblížení fotografie si mohou zákazníci prohlédnout i ten nejdrobnější detail. K dispozici je navíc profesionální zákaznická podpora, která je připravená poradit a zodpovědět jakoukoliv otázku.Zboží u vás doma rychlostí světla

Astratex se pyšní obrovským skladem o rozloze 3 500 m², ve kterém se nachází přes 200 000 položek. To znamená, že vše, co vidíte na jejich e-shopu, leží aktuálně na skladě. Ihned po objednávce se zboží ve skladu zabalí a expeduje k zákazníkovi domů.

A co když vám vybraný kousek nesedí? Jednoduše oblečení pošlete zpět a společnost vám vrátí peníze.

Astratex: oblečení i textil pro domov

V portfoliu e-shopu Astratex najdete spodní prádlo pro ženy, muže i děti. Těšit se můžete i na nabídku plavek, funkčního oblečení nebo pyžam a županů. Samozřejmostí je punčochové zboží i tolik oblíbené legíny. Mezi módními doplňky najdete čepice, šály i ponožky. Astratex nabízí dámské spodní prádlo ve všech velikostech, takže si na své přijdou jak subtilní ženy, tak dámy plných tvarů. V nabídce nechybí ani župany a pyžama.

Kromě oblečení najdete v nabídce e-shopu také bytový textil, mezi který patří:

  • povlečení,
  • ručníky,
  • přikrývky a polštáře,
  • potahy na sedačky,
  • ubrusy a podobně.

Stejně jako u oblečení, tak u bytového textilu můžete zboží zdarma vrátit nebo vyměnit. Materiály a další komponenty, které se používají při výrobě, pocházejí z EU.

Slevové akce a nabídky od Astratex

Chcete si udělat radost novým kouskem do svého šatníku nebo stylovým povlečením vdechnout nový život svojí ložnici? V tom případě vás potěší celá řada slevových akcí, při kterých vybrané kousky pořídíte s výraznou slevou. Každý týden je slevová akce na jiné zboží, zadávat můžete i slevové kódy. Jestliže vaše objednávka přesáhne cenu 1 299 Kč, neplatíte poštovné ani balné.

Astratex slevy a výprodej

Astratex nyní nabízí slevy až 30 %…

Kontakty ASTRATEX

ASTRATEX s.r.o.
Jugoslávská 15,
54701 – Náchod,
Česká Republika

Tel.: +420 491 204 304
E-mail: info@astratex.cz
Web: www.astratex.cz

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top