skip to Main Content

Envy logoZnačka Envy vzniklá v prostředí českých luhů a hájů se těší dobré pověsti nejen v naší republice, ale i v zahraničí. Jak se totiž ukázalo, kombinace kvality, pečlivého technologického postupu a originálního návrhu se zákazníkům zalíbila. Pakliže si sportovní oblečení vybíráte na základě jeho odolnosti a zpracování, nesmí produkty Envy ujít vaší pozornosti. Navíc, rozhodnete-li se pro pořízení libovolného oděvu, potěší vás i další skutečnost, kterou již vedení firmy považuje za samozřejmost. Nesetkáte se totiž s modelem, který by nebyl alespoň trochu originální. Zcela úplně můžete zapomenout na přebírání ničím nezajímavých konceptů. Výjimečné zboží přitom dělají skutečně výjimeční lidé. Designérské studio pravidelně konzultuje svoji práci se zkušenými zahraničními návrháři. Ti pochopitelně mohou přispět i svým nápadem. V konečném důsledku proto vzniká oblečení odrážející módní trendy, jehož zrod od počátku řídí jediná společnost. Díky tomuto postoji se dosahuje stoprocentního barevného sjednocení jednotlivých kolekcí. Zkrátka profesionální přístup zaručující eliminaci sebemenších výkyvů v náročných požadavcích. Ovšem stále se pohybujeme v dostupných cenách. Envy o sobě tvrdí, že dokáže plnohodnotně zastoupit dražší značky a zprostředkovat zákazníkům srovnatelnou kvalitu.

Netradiční vztah k oblečení a doplňkům

V nabídce firmy naleznete snad vše, na co si jen vzpomenete. Dámy, muži i dětiEnvy oblečení mohou vybírat z triček, košil, mikin a kalhot. Během zimních měsíců dozajista stoupne poptávka po čepicích, kombinézách či termoprádle. V našem výčtu nesmí chybět ani bunda Envy, která se stala obzvláště žádanou. Důvod oblíbenosti produktů popisované značky dokáže nastínit i samotný slogan – Sport Design Rebels. Lidé se prostě do rebelského přístupu k designu sportovního oblečení zamilovali a svoji lásku velmi rádi dokazují – obzvláště, koná-li se Envy výprodej.Oficiální eshop a mnoho prodejen

Envy bundaS vyhledáním obchodu dokáže pomoci interaktivní mapa dostupná přímo na webu www.envy-sport.com. Na této adrese naopak sídlí Envy eshop, v němž si zboží objednáte z pohodlí svého domova.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top