skip to Main Content

Logo značky HeelysZnačka Heelys, která je po světě známá především stejnojmennými kolečkovými botami tím, patří pod sportovní společnost Heelys Sport Ltd. Samotné kolečkové boty Heelys jsou pak jednou z nejprodávanějších značek bot na kolečkách (někdy se jim též říká koloboty). Člověk v nich může chodit, běhat a když se mu zachce a nakloní se na paty, jede na nich jako na kolečkových bruslích. Snad možná proto byly už jako kolečkové brusle zakázány na některých místech, např. ve školách. První škola, která zakázala používání těchto bot byla škola ve Velké Británii v roce 2000.

Boty Heelys – ukázka

Ukázka bot Heelys

Jsou dva základní typy bot Heelys: boty, v nichž jsou přímo „zabudovaná“ kolečka a existují i ke koupi samostatná kolečka, která se dají připevnit na jakoukoli botu, přizpůsobí se jak velikosti, tak i šířce boty.Fotografie Rogera Adamse, vynálezce HeelysBoty Heelys vznikly v hlavě Rogera Adamse, který je vymyslel roku 1998, když byl na dovolené a pozoroval děti jezdící na kolečkových bruslích. Jak sám později přiznal, první pár bot Heelys vznikl velmi jednoduše: „Nařízl jsem běžecké Nike boty a připevnil kolečko ze skateboardu“, říká. V roce 2000 si princip fungování bot Heelys nechal patentovat a v prvním roce podnikání prodal přes neuvěřitelných 1,25 milionu párů bot. Obliba Heelys není jenom v tom, že mají zabudovaná kolečka, jsou to boty na každodenní nošení a zároveň sportovní vybavení.

Boty Heelys jsou pro lidi, kteří si chtějí užívat jízdu na kolečkáčích zatímco jdou do školy, do práce nebo třeba na jednání. Zkušení uživatelé Heelys dokážou s botami nádherné kousky jako jsou např. rotace, jízdu pozadu nebo jízdu na jedné noze. Ostatně na serverech jako je Youtube najdete stovky videí různých lidí s botami Heelys a mnohé kousky se z nich můžete naučit.

Ukažte, že máte rádi značku Heelys!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo Heelys

Miluju značku Heelys!
Miluju značku Heelys!

Různé řady bot Heelys

Ukázka různých bot z řady Heelys

Kde koupit boty Heelys levně?

Jestliže plánujete pořízení bot Heelys, již brzy na tomto místě najdete seznam těch nejlepších míst, obchodů a e-shopů, kde nakoupit boty této značky.

14 komentářů k zobrazení

  1. tyhle boty jsou fakt husty ja je chci ale meli bisteje zlevnit asi o padesat procent a prodavat je všude

  2. Dobrý den, můj názor na Heeylis boty na kolečkách je takoví, že cena 1 páru je skoro nemožná.Prodávala bych je určitě za méně, zdá se mi Vaše cena je velká. Nashledanou ! =-)

  3. jj ja souhlasim sou hrozne drahy a prodavaj se jen v praze nashle )))))!!!!!!!!!!!!…

  4. cat coasta o pereche de hili ????????????? vreau si eu

  5. Tydle boti josou nanic jdete po chodniku a najedete bna sutr nebo minui aturni kaminek a letite nebo vas chci videt jak zablacene kolecko budete pacit spachtli a navic us sem vistridal 2 kolecka kuli kaminkum a ty jsou uplne vsude a je taki hrozna v tom chodit

  6. Můj názor je: že jsou to boty uplně na pytel jelikož kamaradka vjela na kaminek a hned musela mnenit protoze sou tak blby ze tam nemaj ani misto na vstrceni spachtle a vystouchnuti!!!Proto si myslim:Sou to boty blby,a drahy!!!(Smejdsky)

  7. Já Mám HELLYS BOTY DVOJE A MÁJ PRAVDU NEJSOU NEJLEVNĚJŠÍ , ALE STOJÍ ZA TO JÁ MĚL TO ŠTĚSTÍ SI JE VŸMĚNIT S KÁMOŠEM TAKŽE POHODA

  8. vy tady pomlouváte boty heelys a máte je z jediného důvodu z machrování zati mco lidi jako já nebo ta holka KOTĚ je máme prootže nás jízda na nich bavý nehledě na cenu prostě my si sniam tu práci a vyměnou koleček atd dáme víte

  9. Tyhle botičky mám,jsou perfektní.Ani nevíte jak báječný triky se s nima dají dělat.Tyhle botky jsem si upe zamilovala.

  10. ja ti boty mam jsou proste super mam heelys huricane 7225 jsou super . ale aspon mi je tata koupil staly 2100 ale proste super

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top