skip to Main Content

Campomaggi

Marco CampomaggiZnačku Campomaggi založil v roce 1990 Ital Marco Campomaggi, který designuje a řemeslnně vyrábí kožené kabelky a tašky s obnošených vzhledem. Tašky, které nepodléhají módním trendům a jejichž hodnota roste s časem.

Marco Campomaggi je původem z Teodorana, maličké vesničky na severovýchodě Itálie.

Inspiraci pro svou tvorbu našel u svého otce, sochaře. Již v pubertě tvořil své první modely, vyrobené ze sedlové usně ozdobené cvočky a tyto modely poté prodával svým spolužákům.

Každá taška v současných kolekcích má svůj příběh a má podporovat filozofii života, podle které by se každý měl mít rád.

Tašky Campomaggi

Z materiálů pro výrobu tašek a kabelek Campomaggi používá zejména kůži, textilie. kovové prvky, cvočky. Speciální technika zpracování umožňuje výrobu kabelek z přírodní hovězí kůže, výhradně pocházející z Toskánska, v srdci Itálie.

Speciální nádrže s rostlinnými barvivy se používají k promývání materiálů k dosažení žádoucího konečného výsledku a vzhledu. Campomaggi používá přírodní barviva – přirozené odstíny půdy: koňakově hnědá, tmavě hnědá, modrá, černá a vojenská zelená. Používané tkaniny, jako plátna, šňůrky v podšívkách, jsou také přírodní.

Tašky Campomaggi

K dekoraci kabelek Campomaggi kromě cvočků či kovových prvků užívá také kameny, krystaly nebo barvené kameny.

Všechny tašky jsou manuálně kontrolovány, každý šev a záhyb.

U nás tyto kabelky v obchodech nenajdete, ale dají se sehnat na různých zahraničních e-shopech. Více o značce najdete na jejích webových stránkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top