skip to Main Content

Logo značky TopshopZnačka Topshop vznikla v roce 1964 a postupem času se stala jednou z nejautoritativnějších a nejúspěšnějších módních značek na světě. Topshop nabízí lehce dostupnou módu, která je hravá i seriózní, večerní i pohodlná.

Mona Johannesson a TopshopVe Velké Británii můžete nalézt přes 300 obchodů této značky. Po celém světě jich je pak kolem stovky z nichž jeden je v České republice a to v nákupním centru Palladium v Praze na Náměstí Republiky.V Topshopu se průměrně prodá každou minutu 8 souprav spodního prádla, 2500 šatů každý den a 40 000 párů bot týdně.

Topshop, jedna z nejoblíbenějších značek v Evropě

Hlavním důvodem toho, že je Topshop jedním z nejoblíbenějších značek v Evropě je individualita a cit rozpoznat přání zákazníka. Díky značce se ve světě prosadila britská móda. Topshop podporuje mladé britské návrháře a ty nejlepší nechá navrhnout kousky to své kolekce. Díky Topshopu se stali známýmí takoví módní velikání jako například návrhář Alexander McQueen, Matthew Williamson, Christopher Kane, Danielle Scutt nebo Marios Schwab.

Šaty TopshopV září 2005 se Topshop stal hlavní „masovou“ značkou, která se objevila na Londýnském týdnu módy, když prezentoval svou kolekci nazvanou Unique. Následovalo otevření butiků v Tokyu nebo Los Angeles.

Jako jedna z prvních značek si Topshop přizvala k spolupráci známá jména z módního průmyslu a tak vzniklo například několik kolekcí navržených britskou supermodelkou Kate Moss. Oblečení a doplňky od Kate Moss se staly natolik oblíbenými, že Kate pro Topshop navrhuje doposud a s další spoluprácí se jistě počítá. Nelze nezmínit fakt, že při představování první kolekce Kate Moss pro Topshop sama Kate stála ve výloze obchodu v Londýně a hodinu sama předváděla červené šaty ze své kolekce.

E-shop s oblečením Topshop

Webová stránka Topshopu (www.topshop.com) se stala nejnavštěvovanějším online obchodem s oblečením při počtu unikátních návštěvníků kolem 700 000 týdně.

Móda podle Topshop

Oblečení značky Topshop

Topshop plánuje otevření vlajkového obchodu v Americe a to v newyorském Soho.

Mladé lidi si značka také naklonila stálou deseti procentní slevou pro studenty.

Exkluzívní móda Topshop

Móda Topshop

V Topshopu si vybere každý, řady oblečení jsou jak pro ženy, tak pro muže (TopMan), pro těhotné ženy (Maternity Topshop) i pro děti (Mini Topshop). Nakoupíte zde i doplňky jako kabelky, pásky, bižuterii, boty i spodní prádlo. Oblíbená je i řada Tall and Petite, kde naleznete oblečení nadměrných a miniaturních velikostí.

Kate Moss pro Topshop

Značka získala již mnoho cen, na ukázku například cenu Cool brands 2006, Super brands 2006 nebo InStyle Shopping awards v květnu 2008.

1 komentář k zobrazení

  1. nevíte prosím někdo jestli je topshop v okolí ostravy??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top