skip to Main Content

Kappa

Logo KappaItalské město Turín se stalo svědkem zrodu nadějné módní značky Kappa, kterou v nynější době, díky svým vysoce kvalitním výrobkům vhodných pro sport, nosí jak slavní olympionici, tak široká veřejnost, nacházející zálibu ve sportovních aktivitách. Zrod společnosti se datuje na rok 1916, kdy se Kappa snažila získat si trh výrobou spodního prádla. Tento záměr nebyl příliš zdařilý, proto se společnost o půl století později přeorientovává na módu pro každodenní nošení, která začíná sklízet nemalý úspěch. V 80-tých letech zaznamenává velký úspěch a také rozmach. Firma věří v ducha doby a také rovnost pohlaví, proto si pro své logo zvolili siluetu mužské a ženské postavy spojené zády.

Sportovní oblečení Kappa

Kappa a sport

Nutno poznamenat, že trend vývoje výrobků Kappa se čím dál více stylizuje do pohodlné a vzdušné módy vhodné především pro sportovně založené jedince. Nejen díky sponzorování fotbalových týmů si Kappa získala popularitu. Důkazem jejich propagačního umění je i hlavní sponzorství na olympijských hrách v Los Angeles a Soulu. Kappa se stala symbolem aktivního sportovního stylu. Jejich výrobky jsou vhodné pro všechny druhy sportovních aktivit od tenisu, fotbalu, lyžování, hokeje přes cyklistiku, jógu, fitness, plavání po rugby.

Sportovní oblečení Kappa

Robbe di Kappa

V 80-tých letech, kdy Kappa zaznamenala rozmach díky kolekcím, které jsou nadmíru pohodlné, vzdušné a vhodné pro každodenní nošení, se společnost malinko přeorientovává a vytváří dvě nové větve: Robbe di Kappa a Jesus Jeans. Ve značce Robbe di Kappa můžete nalézt módní oblečení vysoké kvality pro volný čas, které podléhá módním trendům.

Robbe di Kappa se zaměřuje opravdu na široký sortiment: trika, šortky, košile, mikiny, bundy, teplákové soupravy, tašky, kšiltovky, batohy, boty, ponožky a další sortiment.

Polo trička Pique Polo

V době kdy se společnost začala zaměřovat na volno-časovou módu se zrodila kolekce polo triček Pique Polo, která stále patří mezi nejprodávanější polo trička na světě.

Kappa v České republice

Společnost Kappa bleskovým tempem expandovala ze slunné Itálie do mnoha států na světě. V České republice naleznete řetězce obchodů Kappa v těchto městech: Praha, Brno, Karlovy Vary a také Plzni. Firma Sportime získala výhradní zastoupení firmy Kappa a Robbe di Kappa v České republice. Partnery této společnosti jsou také Sportisimo a Hervis.

Módní doplňky Kappa

Kappa chce svým zákazníkům nabízet veškeré zboží co se týče sportu, proto v obchodech, nad kterými visí silueta zády k sobě přísedících postav, naleznete nejen pánské a dámské kolekce, ale také obuv. Obuv značky Kappa je rovněž koncipována, aby výrobky byly ergonomické a pohodlné, zároveň na pultech naleznete kopačky ve vysoké kvalitě. Jelikož sportovní náčiní se musí do něčeho ukládat, vytvořila Kappa kolekce sportovních batohů a kufrů, jež se staly u běžných spotřebitelů rovněž oblíbené.

Doplňky Kappa

Cesty osudu jsou nevyzpytatelné, nyní když při fotbalovém či tenisovém zápase vidíte logo firmy a vzpomenete si, že značka se zprvu snažila prorazit ve světě dámského spodního prádla, uvědomíte si, že každá módní značka má své poslání. Ať už sportujete profesionálně či jen pro zábavu, doporučujeme vám mít na sobě výrobky této značky, ve kterých se budete cítit maximálně pohodlně a možná dosáhnete i lepších výsledků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top