skip to Main Content

Logo značky pietro filipiPodle názvu by se mohlo zdát, že máme co dočinění s italskou značkou, ale to je opravdu jen zdání. pietro filipi (nikoliv pietro fillipi ani pietro filippi!) je česká značka, založena v roce 1993. Italský název vznikl díky návrhářské inspiraci Itálií a jejím vyhlášeným vztahem k módě, designu, kultuře, umění žít a docenit krásné věci. Této původní myšlence je značka věrná dodnes.

Ukázka oblečení pietro filipi

Oblečení pietro filipi

Již šestnáctým rokem je tedy u nás dostupná značka, která je otevřena všemu novému a je ochotná spolupracovat s renomovanými módními návrháři. Jako důkaz například můžeme uvést kolekci navrženou Klárou Nademlýnskou – „pietro filipi by Klára Nademlýnská“.Oblečení a doplňky značky pietro filipi můžete sehnat až v 8 zemích Evropy, od Anglie až po Rusko ve více než 70 obchodech! Tváří značky se stala známá česká modelka Alena Šeredová, která žije v Itálii. V minulosti byla tváří pietro filipi například Tereza Maxová.

Dámská móda v podání pietro filipi

Dámské oblečení pietro filipi

Značka nezahálí a každou sezónu uvádí novou dámskou a pánskou kolekci. Důraz je dán především na vysokou kvalitu materiálů, na promyšlené detaily a elegantní jednoduchost.

Značka pietro filipi nabízí „městskou módu“, určenou pro různé příležitosti. V každé sezóně jsou již tradičně zastoupeny jak společenské a formální „business“ oděvy, tak i „smart casual“ kolekce, inspirované posledními světovými trendy. Značka nabízí také elegantní variantu oděvů pro neformální příležitosti.

Hlavním návrhářem značky pietro filipi je Jakub Šejnoha.

Klasická móda pietro filipi

Móda pietro filipi

pietro filipi e-shop

E-shop pietro filipiOblečení značky pietro filipi si můžete objednat v online obchodě (e-shop) na adrese https://www.pietro-filipi.com/cz. Zákazníci značky mohou také využívat klubovou kartu na kterou se vám při každém nákupu načtou body. Při určitém počtu bodů tak získáte slevu při svém dalším nákupu a to už se vyplatí.

V České republice můžete značku pietro filipi koupit kromě výše uvedeného e-shopu například v Praze, Ostravě, Mariánských lázních, Uherském Hradišti, Olomouci nebo Pardubicích. Kontakty na prodejny pietro filipi najdete na jejich webu.

4 komentářů k zobrazení

  1. Sice je oblečení trošku dražší a jako student musím docela dost šetřit, než si něco koupím, ale je pravda, že se za kvalitu platí… A Pietro je kvalitní a luxusní zároveň.

  2. peitro filipi je pro mě sice docela drahá značka, ale musím říct, že kvalita odpovídá ceně. Pokud hledám kvalitní kousek do svého šatníku po kterém očekávám, že vydrží déle jak jednu sezónu, vím že na tuto značku se můžu spolehnout. Doporučuji!

  3. Myslím, že nejsou korektní. V rámci ekonomické krize prodávají LOŇSKÉ ZIMNÍ BUNDY
    za letošní novinky. Sama jsem si u nich koupila zimní bundu, ale jsem přesvědčená, že je loňská. Je vcelku pěkná, ale vadí mě, že se tvářejí HOGOFOGO a vlastně to ASI není košer. Tři prodavačky v jejich obchodě a žádný zákazník………………. Dost vysoké náklady v době krize, že…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top