skip to Main Content

Logo značky éSHistorie značky éS (vyslovuje se stejně jako písmeno “s”) se začala psát v roce 1995, kdy byla založena firma stejnojmenného názvu člověkem jménem Pierre André Senizergues. Ten původně pracoval pro společnost Sole Technology, Inc., jež měla v té době poměrně velké zkušenosti s výrobou bot pro skateboarding a jiné podobné extrémnější sporty. Aby taky ne, když se jednalo o vlastníka světoznámé skate značky Etnies. Senizergues zakládal éS s tím, že by nemělo jít jen o prachsprostou kopii Etnies, nicméně vždycky chtěl dělat více techničtější produkty, v tomto případě boty. Jak ukázal čas, sázka na tuto kartu mu vyšla a éS je obecně považována za jednu z nejlepších značek produkujících skate boty.

Ukázka oblečení éS – především boty

Oblečení značky éS

Samotný postoj dělat technicky dokonalé boty se projevuje jak v estetice jednotlivých výrobků, tak i co se jejich funkčního zpracování týče. V začátcích samotnému startu značky éS pak významným způsobem pomohl také profesionální skateboarder Sal Barbier, jež opustil mateřskou loď Etnies a začal propagovat éS, stejně jako pomáhal s designem jednotlivých produktů, především pak bot éS. Významnou pomocí bylo i přetažení populárního, dnes již pro některé legendárního modelu Sal 23 pod tuto značku.éS AccelNa výsluní popularity firmě také pomohl do dnešního dne asi nejúspěšnější model bot, Accel. Vytvořen byl v roce 1996 a firma z něj těží až do současnosti, kdy patří stále k nejprodávanějším kouskům. Není se moc čemu divit, jelikož podle mnohých mají pověst nejlepších bot na skateboard.

Většina skatových značek těží z profesionálních jezdců a vlastního týmu, který ji propaguje, kde může. Za značkou éS narozdíl od jejich konkurentů nestojí v poslední době žádná velká jména, jelikož se rozhodla propagovat spíše mladší jezdce a nové tváře. Svůj podíl na tom mají především odchody původních týmových jezdců, kteří postupně odcházeli jinam – ten poslední odešel v roce 2008 hájit barvy DC Shoes. V současnosti tak éS sází na tato jména vyznavačů adrenalinové zábavy – Bobby Worrest, Justin Eldridge, Cale Nuske a spousta dalších. Jinak se sortiment značky éS tvoří především kvalitní skate boty éS a dále pak různé oblečení, takže na své si v jejich nabídce přijdou ti, co potřebují nové éS tričko, ale také éS mikiny a spoustu jiných skvěle vypadajících a použitelných věcí.

Ukažte, že máte rádi značku éS!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo éS

Miluju éS!
Miluju značku éS!

Kde koupit oblečení éS

Sháníte boty, trička nebo mikiny éS? Seznam obchodů a e-shopů, kde se dá koupit zboží éS na tomto místě najdete již brzy. Pokud o nějakém víte, můžete se o to podělit do diskuse.

1 komentář k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top