skip to Main Content

Roces logoV roce 1952 byla, manžely Ottorinem a Linou Cavasiny v italské oblasti Montebelluna, založena společnost Roces. V této tradiční obuvnické oblasti založila rodina Cavasiny svou první továrnu a vyráběla zde kožené boty vhodné zejména do horských oblastí. Postupem času začala společnost vyrábět zimní brusle a již v sedmdesátých letech měla v této oblasti světové renomé.

Roces brusle

Roces brusle 2

Průkopník inline bruslení

Na konci sedmdesátých let Roces představil první zimní brusli vyrobenou z plastu. Společnost byla také průkopníkem a inovátorem v oblasti inline bruslení, když odhadla jeho potenciál a začala se zabývat designem a technologiemi k vývoji tohoto druhu bruslení. Již v roce 1981 spatřil světlo světa takzvaný PRO model, který je základem všech modelů inline bruslí společnosti Roces dodnes.Reklamní obrázek Roces

Maximální výkon, bezpečnost a spolehlivost

Společnost Roces má mnohaleté zkušenosti ve svém oboru, kterým se žádná jiná značka nemůže rovnat. Díky tradici a technologii stojí společnost na pevných základech a každý její model je pečlivě vyvinut pro specifické potřeby každého bruslaře. Použitím nejlepších materiálů a komponentů Roces zajišťuje bezpečnost, spolehlivost, komfort a maximální výkon.

Ukázka bruslí
Další ukázka bruslí Roces

Nová technologie Biomex

Do nového tisíciletí vstoupila společnost Roces se zbrusu novou technologií. Díky tříleté spolupráci s biomechanickým týmem ve Švýcarsku vznikla nová konstrukce boty Biomex, která sleduje přirozený pohyb nohy a končetin. Na vývoji se podíleli i sportovci z celého světa a designéři pracující u prestižních módních značek. Nový systém Biomex zaručuje bezkonkurenční komfort, špičkový výkon a velkou účinnost při bruslení.

Produkty RocesRoces přilba

Široký výběr produktů

Značka Roces dokáže nabídnout široký a kvalifikovaný výběr produktů, od závodních bruslí, fitness bruslí pro volný čas až po brusle pro agresivní styl jízdy vhodné pro milovníky extrémů.  Mezi sortiment Roces však nepatří jen zimní a kolečkové brusle, ale také lyžařské boty, skateboardy nebo různé doplňky jako helmy či chrániče.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top