skip to Main Content

Sensor logoSpolečnost Sensor je tradičním českým výrobcem funkčního termoprádla, ponožek a cyklistického oblečení. Multifunkční oblečení Sensor zajišťuje komfort v běžných i náročných situacích. Je pohodlné s vysokou schopností transportu potu od pokožky, příjemné na dotek a má atraktivní vzhled. Existuje ve spoustě anatomicky tvarovaných střizích a v nejrůznějších barevných kombinacích.

Ukázka oblečení Sensor 1Ukázka oblečení Sensor 2

Coolmax fresh

Sensor je jedním z nejúspěšnějších prodejců termoprádla v České i Slovenské republice. Jako první získala společnost licenci od firmy Dupont na termorpádlo Coolmax, které je stálicí v sortimentu. Materiál Coolmax rychle odvádí pot od pokožky a napomáhá tak termoregulaci organizmu při vyšší fyzické zátěži a navíc díky jeho designu, lze prádlo využít i na běžné nošení. Dále zaručuje trvalou antibakteriální ochranu, stálost a elasticitu.Ukázka oblečení Sensor 3
Ukázka oblečení Sensor 4

Základ je kvalitní materiál

Jako mnoho světově proslulých firem, používá i společnost Sensor na své produkty mimo jiné vlnu Merino. Tato novozélandská vlna je příjemná a hřejivá, dokáže absorbovat a odvádět vlhkost, i když je vlhká a navíc se jedná o stoprocentně přírodní materiál. Mezi další materiály patří Double face, kdy je oblečení sešito ze dvou různých materiálů a podle okolní teploty si můžete vybrat chladivou nebo hřejivou stranu. Dále společnost využívá například Seamless, Tecnostretch, Thermo, Multistretch nebo již zmíněný Coolmax fresh.

Ukázka oblečení Sensor 5

Spolehlivost a úsměv

Díky zavedení plochých švů, prodloužení zadního dílu u termoprádla a celkově atraktivnímu vzhledu svých výrobků je Sensor stálicí mezi výrobci multifunkčního prádla a jeho zákazníci jsou spokojeni a rádi se k výrobkům vracejí. Sensor své výrobky šije převážně v České republice a nehodlá na tom nic měnit ani v budoucnu.  Filosofií společnosti je kvalitně oblékat a zaměstnávat své spoluobčany. Dalším typickým znakem společnosti Sensor je optimismus. Jako jedna z prvních firem zavedla do textilního bussinesnu jevy, jako: usměvavé tváře, veselé slečny v líbezných oblečcích, sebe ironii a úvody katalogů, které se dají dokonce i přečíst.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top