skip to Main Content

Logo značky QuiksilverQuiksilver (nikoliv Quicksilver – to „c“ tam opravdu nepatří!) se od ostatních značek na trhu liší především svým širokým záběrem a množstvím odvětví, na které se tato firma orientuje. Quiksilver totiž pod sebou sdružuje několik dalších věhlasných značek v čele s Roxy (dámská odnož Quiksilver), Rossignol (značka specializující se na vybavení do hor – ta byla ale v roce 2008 čerstvě prodána za ohromnou částku), DC (legendární skatová firma vyrábějící oblečení a zejména boty pro skateboarding). Dále je to také Raisins, Radio Fiji specializující se na doplňky pro surfery a Dynastar, Lib Technologies, Gnu, jež jsou známy na trhu s vybavením pro snowboarding.

Ukázka oblečení značky Quiksilver

Oblečení značky Quiksilver

Samotný Quiksilver pochází z Huntington Beach v Kalifornii. Typické je logo, o jehož původu možná příliš nevíte. Předlohou se stala dřevěná rytina The Great Wave off Kanagawa, kterou má na svědomí japonský umělec Hokusai. Samotné logo potom vyobrazuje obrovskou vlnu s horou, to vše umístěné na červeném pozadí.Společnost vedle oblékání nabízí také velké množství bočních projektů jako je kupříkladu Quiksilver Travel, což je možnost jak vycestovat do exotických lokací za sněhem a surfováním. K destinacím se řadí kupříkladu Peru nebo Costa Rica. Novinkou je také edice Quiksilver Women’s, jež má být představena koncem roku 2008 a jde o oblečení orientované na ženy od 18 do 24 let.

Quiksilver Women’s – nová řada tradiční značky pro dívky

Na počátku při vzniku Roxy bylo vybráno šest vizionářek, čili kreativních slečen, jež se doposud věnovaly nezávislé činnosti. Nyní ale měly spojit síly dohromady a pracovat na řadě společných projektů sloužících k propagaci značky. Najdeme mezi nimi jak mnoho designerek, tak i bloggerku píšící o módě nebo zpěvačku a skladatelku textů v jednom. Všechny společně se pak usadily v Los Angeles a dlouhou dobu pracovaly na tváři značce Quiksilver Women’s.

Produkty Quiksilver jako mikiny, trička, boty, bundy, hodinky a další můžete zakoupit jak na internetu, tak třeba v některém z šestiset obchodů, které tato značka sdružuje po celém světě. Také u nás se jich několik nachází a mnohdy mají oddělený sektor pro Roxy.

S takto obrovskou firmou samozřejmě musí přijít i monstrózní sponzoring co se nadšených sportovců týče. V současnosti jde o zhruba 500 špičkových vyznavačů extrémních sportů (snowboard, surfování, lyže, skateboarding). Při bližším prozkoumání seznamu jmen byste jistě narazili na Kellyho Slatera nebo Tonyho Hawka. Sponzoring se taktéž týká turnaje Quiksilver Pro surfing, jež je pořádán pravidelně v Austrálii a Francii.

Ukažte, že máte rádi značku Quiksilver!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo Quiksilver

Miluju Quiksilver
Miluju značku Quiksilver!

Kde koupit oblečení Quiksilver

Sháníte trička, mikiny, šortky nebo jiné oblečení značky Quiksilver? Seznam obchodů a e-shopů, kde se dá koupit zboží Quiksilver na tomto místě najdete již brzy. Pokud o nějakém víte, můžete se o to podělit do diskuse.

2 komentářů k zobrazení

  1. Potřebovala bych poradit, kde bych mohla koupit zboží Quiksilver v okolí Ostravy? Děkuju za radu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top