skip to Main Content

Logo značky NuggetSpolečnost Nugget Clothing Systems vznikla kolem roku 1999, kdy se dala dohromady partička lidí s dřívějšími zkušenostmi s produkcí oblečení a společnými koníčky – snowboarding, skateboarding, hudba. Jejich cílem bylo doplnit trh a zároveň nechat vzniknout originální značku, která by ve svém provedení odrážela všechny věci, které mají rádi.

Ukázka oblečení Nugget

Oblečení značky Nugget

Jak se ale časem ukázalo, všechny tři zmíněné koníčky do jedné celistvé produkce včlenit nejde. A tak vlastně vznikly dva základní oddíly. První z nich je Nugget Clothing Systems – pod touto značkou najdete městské oblečení, oblečení vhodné ke skateboardingu a k běžnému nošení. Naopak Nugget Outwear Systems je neodmyslitelně spojen se snowboardingem, zimním vybavením a kvalitním nepromokavým oblečením. V obou případech nadpoloviční většina produkce vzniká v soukromé krejčovské dílně v Brně, kde rovněž dochází k vývoji nových kolekcí a modelů. Ty jsou následně testovány nejen Nugget teamem.Nugget team je za ta léta vytvořené seskupení lidí, jejichž vášní je skateboarding a snowboarding. Spojuje je nejenom nadšení pro věc, ale i dobré sportovní výkony, které dělají Nugget reklamu. Taktéž se jedná o profíky, kteří na oplátku zkoušejí nové kusy oblečení.

Nugget oblečení je možné zakoupit v různých eshopech, stejně jako v kamenném obchode v Brně (Nugget shop), který byl otevřen v roce 2004. Poté se přestěhoval do nových prostor na adresu Orlí 11, kde jsou k dispozici dvě patra a rovněž kolekce dalších skate značek. Zakoupit v něm ale můžete i Nugget mikiny, Nugget bundy a mnoho dalšího.

Ukažte, že máte rádi značku Nugget!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo Nugget

Kde koupit oblečení Nugget

Sháníte bundy, kalhoty, trička, mikiny nebo jiné věci od značky Nugget? Seznam obchodů a e-shopů, kde se dá koupit zboží značky Nugget, na tomto místě najdete již brzy. Pokud o nějakém víte, můžete se o to podělit do diskuse nebo navštívit oficiální stránku.

1 komentář k zobrazení

  1. nugget muzu doporucit, kvalitni mikiny a bundy…trochu drahy, ale jde to 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top