skip to Main Content

Logo značky MeatflyMeatfly je česká skatová značka, která vznikla v devadesátých letech dvacátého století. Pokud byste trvali na přesném roku, pak se můžeme bavit o letopočtu 1995. Jedná se o další z uskupení, které začalo vznikat při masivnějším rozvinutí skateboardingu a snowboardingu a u této cílové kategorie zůstali tvůrci až dodnes.

Ukázka oblečení Meatfly – batohu, trička, mikiny

Oblečení značky Meatfly

Jejich oblečení je důsledkem práce mnoha grafiků se vztahem ke skatové kultuře, přičemž do obchodů se dostává s využitím kvalitního materiálu, zároveň ale i s důrazem na rozumnou cenu. Když se řekne Meatfly, může si většina představit značková trika, mikiny, kalhoty, stejně jako batohy, bundy a speciální sportovní vybavení. Pro snowboarding a skateboarding a jejich vyznavače firma dokonce poskytuje také chrániče a další zboží.Ukažte, že máte rádi značku Meatfly!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Kde koupit oblečení Meatfly

Sháníte trička, mikiny nebo batohy Meatfly? Seznam obchodů a e-shopů, kde se dá koupit zboží značky Meatfly, na tomto místě najdete již brzy. Pokud o nějakém víte, můžete se o to podělit do diskuse.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top