skip to Main Content

Logo Miss SixtyMladá společnost Miss Sixty, která v nynější době slaví své 18-té narozeniny, patří mezi vysoce uznávané módní značky především v okruhu mladých dívek. Návrháři Miss Sixty si jsou dobře vědomi faktu, že právě atraktivní oblečení dělá z průměrné dívky krasavici. Rafinované tvary a barvy konfekce ve spojení s poněkud výstředními doplňky podtrhují ženinu krásu, zároveň však dokáží nepříliš hezké proporce uvést do pozadí. Právě díky této schopnosti si nejen návrháři této módní značky Miss Sixty, ale i samotná značka vysloužili významné postavení na trhu s módou zaměřující se na mladé dívky.

Móda Miss Sixty

Oblečení Miss Sixty

Jak jsme nastínili, společnost byla založena v roce 1991 a v nynější době spadá do skupiny Sixty Group’s. Značku charakterizuje především originalita, kvalita materiálů a především kreativita, na kterou se při tvorbě nových modelů klade největší důraz, jelikož ženy na celém světě si přejí být nejen krásné, ale samozřejmě i originální.Móda Miss Sixty

Džíny Miss Sixty

Ve svých začátcích značka Miss Sixty vystartovala na trh přehlídkou denimových modelů. Dnes se značka zdaleka neorientuje pouze na džíny. Tyto kolekce jsou však natolik zajímavé, že stojí za zmínku. Jelikož návrháři nemohli příliš sázet na originalitu v podobě barev, rozhodli se zaměřit spíše na originalitu střihů. V nynější době tedy můžete vidět džíny různých střihů a délek. Pro jarní a letní dny je tady pro vás široká kolekce krátkých kraťásků. Návrháři Miss Sixty opět nezaháleli a uvedli na trh různé druhy střihů. Mezi nejmodernější patří kraťásky se zvýšeným pasem nebo střihově širší a delší kraťasy. Zvýšený pas se stal moderní také u džín s dlouhými nohavicemi. Zde je atraktivnost zohledněna v podobě širokých nohavic. Opačný styl nabízí tzv. skinny střih, který je charakteristický úzkými nohavicemi.

Jeans by Miss Sixty

Topy Miss Sixty

Při tvorbě topů módní návrháři popustili uzdu své fantazii a díky tomu se vám nabízejí opravdu jedinečné a originální kolekce, jež náramně zvýrazní vaši přirozenou krásu. Nabízí se topy výrazných vzorů, ale také bez-vzorové topy v barvách bílých, černých a béžových, které se hodí téměř k jakékoliv jiné barvě. Jelikož by se každá žena dala přirovnat ke květině, volila Miss Sixty rovněž květinkové vzory, které rozzáří nejen vás, ale také vaši náladu. K vidění jsou také síťované látky s decentním odhalením určitých partií. Pokud preferujete nařasené látky, volánky nebo mašličky, pak vás návštěva obchodů Miss Sixty zaručeně nezklame.

Šperky Miss Sixty

V Miss Sixty věří, že oděv je jedna věc, k maximálnímu podtržení krásy je ještě třeba další věc a to originální doplňky. Těch se nabízí celá řada od slunečních brýlí, přes různé pásky, bižuterii, kloboučky až po hodinky. Výrobky jsou vkusné, hodící se ke konfekcím Miss Sixty, zároveň však rafinované co se týče tvarů a barev.

Šperky Miss Sixty

Elixír Miss Sixty

Parfém Miss Sixty ElixirPole působnosti firmy Miss Sixty se rozšířilo i mezi parfémy. V nynější době je na trhu novinka pro dívky, které odmítají konzervativní styl a chtějí muže uhranout dráždivě ženskou vůní. Ta se nalézá v parfému s magickým názvem Elixír.

Pokud se vám díky oblečení značky Miss Sixty podaří najít svého vyvoleného, můžete mu navrhnout dovolenou v italském městě Riccione, kde společnost Miss Sixty provozuje luxusní hotel.

1 komentář k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top