skip to Main Content

Logo značky HannahHannah je na našem trhu již od roku 1991. Od svého začátku klade velký důraz na kvalitu svých výrobků, díky tomu se může těšit pozitivním ohlasům od svých zákazníků a růstu firmy, která se v roce 2000 přeměnila na akciovou společnost Hannah Czech a. s. Firma sídlí v Plzni, kde je soustředěno celé vedení firmy. Zde také naleznete specializovaný obchod této značky.

Oblečení Hannah – mikina, čepice, bundy

Ukázka oblečení značky Hannah

Pod značkou Hannah vzniká sportovní oblečení a outdoorové vybavení, lyžařské a outdoorové oblečení, stany, spacáky, batohy a různé doplňky. Hodně oblíbené jsou především pánské a dámské zimní bundy Hannah, mikiny a spacáky.Hannah působí zejména v regionu střední a východní Evropy. Jako první působili na Slovensku a v Rusku. Postupem času se značka rozšířila do Maďarska, Polska, Ukrajiny, země Pobaltí a Balkánu. V České republice ji najdeme ve specializovaných obchodech Hannah, v obchodech se sportovními potřebami jako je Rockpoint, Hervis, Sportissimo a mnoho dalších.

Mezi fanoušky značky Hannah patří především lidé preferující aktivní způsob života. Úspěšná je zejména kvůli průběžným inovacím v kolekcích a kontinuálnímu zvyšování kvality produktů. Používají jen značkové materiály, atraktivní design a propracované technické střihy.

Reklama na značku Hannah

Hannah spolupracuje s celosvětově uznávanou National Geographic Society a podporuje i jednotlivé osobnosti i zajímavé sportovní akce pro veřejnost. Zajímavými projekty jsou například Himalaya 8000, GO 8000 a další, během nichž byly výrobky Hannah otestovány v těch nejextrémnějších podmínkách. Pod značkou Hannah rovněž funguje vlastní tým sportovců, jejichž záběr je opravdu široký – od horolezců, přes lyžaře až k vodákům.

Ukažte, že máte rádi značku Hannah!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo Hannah
Miluju Hannah!
Miluju značku Hannah!

Kde koupit oblečení značky Hannah

Jestli máte rádi oblečení značky Hannah, již brzy na tomto místě najdete seznam obchodů a e-shopů, kde se dá jejich zboží koupit.

2 komentářů k zobrazení

  1. Pár věcí od hannahu jsem si koupil a vše se dorvalo neuvěřitelně rychle 🙁 a o tich tyčích do stanu ani nemluvě, to je totální průs… fakt už ne … made by china svědčí o všem …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top